Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 26 sierpnia 2011 22:48; autor: Dev
img

IV liga lubelska, 28 sierpnia 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów

III liga kobiet, 27 sierpnia 2011, 16:00 - Łuków
Orlęta Łuków - MUKS Kraśnik

IWLJS, 29 sierpnia 2011, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Janowianka Janów Lubelski

IWLJM, 29 sierpnia 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Niedźwiadek Chełm 

[Czytaj całość]
Środa, 24 sierpnia 2011 16:40; autor: Dev
img

Na naszych serwisach społecznościowych informowaliśmy już, że 6 sierpnia 2011 Marcin Dołęga, wychowanek Orląt Łuków odsłonił swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Sport we Władysławowie. Umknął nam ten news na stronie i dzisiaj to naprawiamy. Tak się złożyło, że akurat tego dnia część naszej redakcji gościła w popularnym Władku i nie mogła opuścić tego jakże miłego dla nas Łukowian wydarzenia. Ponadto łukowski medalista odebrał tego samego dnia Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski przyznany mu przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W czasie okolicznościowych przemówień nie mogło zabraknąć temu przyszłorocznej olimpiady. Wszyscy mamy nadzieję na medalową pozycję Marcina w Londynie. W rozwinięciu zdjęcia.

[Czytaj całość]
Środa, 24 sierpnia 2011 15:56; autor: Dev
img

Wczoraj podaliśmy terminy meczów drużyny kobiet, a dzisiaj dołączamy dokładną rozpiskę meczów juniorów i trampkarzy u siebie. Juniorzy (starsi i młodsi) rozegrają u siebie 6 spotkań, trampkarze starsi 4 mecze, a trampkarze młodsi 5 meczów. W rozwinięciu dokładne terminy. Już niebawem na stronie pełne terminarze wszystkich łukowskich drużyn: seniorów, kobiet, juniorów i trampkarzy.

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 sierpnia 2011 21:51; autor: Dev
img

Dzisiaj 25 lat kończy Sylwester Buga - pomocnik Orląt Łuków. Buga gra w Łukowie od półtora roku i zdążył się już wybić na najlepszego zawodnika naszego zespołu i czołowego IV ligi. Nazywany przez kolegów Jasiem, Buga przygodę z piłką rozpoczynał w Węgrowie, następnie reprezentował Pogoń Siedlce, Znicza Pruszków i Jutrzenkę Cegłów. W tym sezonie zagrał w dwóch meczach i strzelił jednego gola. W minionym był najlepszym strzelcem Orląt. Z okazji urodzin życzmy Sylwestrowi wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 sierpnia 2011 21:34; autor: Dev
img

Znamy już dokładne terminy meczów u siebie drużyny kobiet Orląt Łuków. W rundzie jesiennej III ligi dziewczyny z Orląt zagrają w Łukowie pięć meczów. Wszystkie spotkania będą odbywać się w soboty, zatem nie będą kolidowały z domowymi meczami seniorów Orląt. Dokładne terminy w rozwinięciu newsa.
 

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 sierpnia 2011 23:26; autor: Dev
img

I WLJS, 21 sierpnia 2011, 11:00
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 3:0

I WLJM, 21 sierpnia 2011, 13:00
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 4:0

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 sierpnia 2011 19:04; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały 0:0 z Roztoczem Szczebrzeszyn. Sezon 2011/2012 zaczął się kiepsko dla naszych futbolistów, gdyż jest to drugi z rzędu podział punktów na naszym stadionie. W meczu z Roztoczem nie udało się stworzyć stuprocentowych okazji do strzelenia bramki, toteż goli kibice nie zobaczyli. Martwi postawa w dwóch pierwszych kolejkach, bo mieliśmy prawo liczyć na komplet punktów nawet po wszystkich sierpniowych meczach. Więcej o spotkaniu Orlęta - Roztocze w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 20 sierpnia 2011 11:19; autor: Dev
img

IV liga lubelska, 21 sierpnia 2011, 17:00
Orlęta Łuków - Roztocze Szczebrzeszyn

I WLJS, 21 sierpnia 2011, 11:00
Avia Świdnik - Orlęta Łuków

I WLJM, 21 sierpnia 2011, 13:00
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 

Mecz z Roztoczem zostanie rozegrany w Łukowie, ze względu na renowację płyty boiska na nowym stadionie w Szczebrzeszynie. W ubiegłym sezonie Orlęta wygrały z Roztoczem 2:1 i 2:0. W meczu będą mogli wystąpić Jakub Bulak i Michał Botwina ukarani czerwonymi kartkami, ale w konsekwencji dwóch żółtych. Zapraszamy wszystkich na mecz. Liczymy na jeszcze lepszą atmosferę i grę piłkarzy aniżeli w spotkaniu ze Spartą. No i łukowską tradycją już jest mecz po Odpuście Św. Rocha.
Relacja live z meczu dla nieobecnych na Twitterze. W razie problemów technicznych zapraszamy na lubgol.pl 

[Czytaj całość]
Piątek, 19 sierpnia 2011 11:50; autor: Dev
img

W niedzielę ze Spartą Rejowiec Fabryczny zadebiutowało w Orlętach trzech piłkarzy. Cały mecz na bramce rozegrałNorbert Osial. Przy obu bramkach napastnicy Sparty wychodzili sam na sam i nie miał za wiele do powiedzenia. Być może uratował nam remis w końcówce, kiedy to uprzedził Jacka Ziarkowskiego. Kolejnym debiutantem, który rozegrał 90 minut jest Kamil Witkowski. Razem z Jakubem Bulakiem tworzył parę stoperów i obaj nie ustrzegli się błędów. Mateusz Padysz grał w środku pola i po przerwie został zmieniony przez Sebastiana Matuszewskiego.„Drugi debiut” zaliczył Kamil Kopeć, który w przeszłości grał już w Orlętach. Pierwszą za to bramkę w drugim swoim meczu w Orlętach strzelił Maciej Kachniarz. On swój mecz może zaliczyć do udanych, gdyż jego wejście i bramka poderwały kolegów do walki. Debiutantom życyzmy lepszych występów w kolejnych grach.

[Czytaj całość]
Piątek, 19 sierpnia 2011 10:07; autor: Dev
img

Za nieco ponad tydzień drużyna kobiet Orląt Łuków rozpocznie zmagania w III lidze. Podopieczne Magdy Orzełowskiej trenują kilka razy w tygodniu. Do ligi drużyna już nie będzie grałą sparingów. Podczas ostatniego testu w Siedlcach dziewczyny pokonały Piastovię Piastów i przegrały z Pogonią Siedlce. Ekipa Orląt składa się z dziewczyn uczęszczających do gimnazjum i liceum. Kadra nadal jest otwarta i w każdej chwili mogą dołączyć do niej nowe piłkarskiW lidze mogą grać zawodniczki, które ukończyły 13 lat. Mecze rozgrywane będą dwa razy po 35 minut. Pierwszy pojedynek w sobotę 27 sierpnia z MUKS Kraśnik. W rozwinięciu zdjęcia z jednego z treningów oraz turnieju w Siedlcach.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał