Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 4 sierpnia 2011 11:18; autor: Dev
img

Pomocnik łukowskich Orląt, Łukasz Kiryło od ubiegłego tygodnia trenuje z puławską Wisłą. 20-letni zawodnik wystąpi także w dzisiejszym meczu kontrolnym przeciwko Stali Poniatowa.

Zobaczymy jak się zaprezentuje. Jeżeli jego forma sportowa będzie odpowiednia, a zawodnik porozumie się z Prezesem to zostanie u nas - ocenia drugi trener Wisły Jacek Magnuszewski.

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 sierpnia 2011 10:06; autor: Dev
img

Orlęta Łuków ogłaszają nabór do sekcji lekkoatletycznej. Poszukiwane są osoby chętne z rocznika 2001 i starsze. Trenowane będą biegi, skoki i rzuty. Zajęcia będą odbywać się w kategoriach wiekowych i są bezpłatne. Zawodnicy będą ubezpieczeni, bezpłatnie przebadani. Nadal prowadzone są także zapisy do pozostałych sekcji. Więcej szczegółów w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Środa, 3 sierpnia 2011 12:18; autor: Dev
img

W dniu 02.08.2011 r. Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie będący administratorem m.in. boiska treningowego „nad Krzną” złożył w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa celowego narażenia na utratę zdrowia lub życia osób korzystających z boiska treningowego „nad Krzną”, a szczególnie zawodniczek i zawodników ŁKS „Orlęta Łuków”.
Zawiadomienie zostało złożone w związku z faktem najprawdopodobniej celowego rozrzucenia na terenie znacznej części płyty boiska treningowego dużej ilości szkieł  z rozbitych butelek przez nieznanych sprawców.

Głupota czy bandytyzm? Zdjęcia oraz więcej informacji w rozwinięciu.[Czytaj całość]
Środa, 3 sierpnia 2011 01:28; autor: Dev
img

Ośrodek Sportu i Rekreacji administrujący łukowskim stadionem wystosował II ogłoszenie o przetargu z ofertą na rozbiórkę hali sportowej typu Pilawa wraz z pozyskaniem materiału. Termin składania ofert upływa 16 sierpnia. Szczegóły w rozwinięciu w dołączonym załączniku. 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 sierpnia 2011 18:45; autor: Dev
img

Nie tak dawno pisaliśmy o naborach do sekcji Orląt Łuków. Oferta nadal jest aktualna, a nawet poszerzona, gdyż Orlęta zapraszają także dziewczęta z rocznika 1998 i starsze do nowo tworzonej drużyny piłki siatkowej dziewcząt. Zajęcia odbywają się bezpłatnie. Zadania współfinansowane są przez Miasto Łuków. Chętne proszone są do kontaktu z klubem, Biurem Obsługi Sport lub z OSiR. Dane w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 sierpnia 2011 08:50; autor: Dev
img

Kibice głosujący na portalu orleta.lukow.pl wybrali Sylwestra Bugę Najlepszym Piłkarzem Sezonu 2010/2011. Pomocnik Orląt o wdzięcznym pseudonimie Jasiu zdobył 119 głosów i wyprzedził bramkarza Włodzimierza Lisiewicza - 74 głosów, oraz obrońcę Michała Szewczaka - 34. Cała trójka zasługuje na pochwały, bo w dużej mierze od ich postawy zależały wyniki Orląt. Zwycięzca naszego plebiscytu w minionym sezonie zagrał w 28 meczach, strzelił 13 goli i ze wszystkich piłkarzy najdłużej przebywał na boisku. Gratulujemy dobrej postawy i wygrania konkursu oraz oczekujemy podobnej formy jesienią.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 sierpnia 2011 08:54; autor: Dev
img

Nie do wiary ale dziewięć lat temu powstał portal internetowy Orląt Łuków. 1 sierpnia 2002 wystartowała w Internecie witryna LksOrleta.prv.pl cztery lata później przekształcona w Orleta.Lukow.pl O początkach strony możecie przeczytać w dziale historia. Trochę trudno uwierzyć, że to już tyle lat. Z okazji urodzin życzymy sobie chyba tylko jednego. Aby udało się wytrzymać jeszcze ten jeden rok i w 2012 roku świętować 10 urodziny.

P.S W swoim imieniu dziękuję wszystkim, którzy pomagają i pomagali aby dało się ten wózek jakoś pchać. Pozdrawiam. Dev

[Czytaj całość]
Niedziela, 31 lipca 2011 20:28; autor: Dev
img

Wczoraj informowaliśmy o pierwszym sparingu drużyn pań Orląt Łuków. Dzisiaj znamy już terminarz III ligi kobiet grupy lubelskiej, w której wystąpią nasze dziewczyny. W lidze wystąpi dziewięć zespołów z naszego województwa. Orlęta wystąpią pięć razy u siebie i cztery razy na wyjazdach. Terminarz w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 31 lipca 2011 16:50; autor: Dev
img

W sezonie 20011/2012 Orlęta Łuków ponownie będą miały dwie drużyny w pierwszych ligach juniorów. Wojewódzka Liga Juniorów Starszych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego i Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych o Puchar Wojewody Lubelskiego startują w sobotę 20 sierpnia. Orlęta zaczną rozgrywki wyjazdowymi meczami z Avią Świdnik. Liga zakończy się 12 listopada. W rozwinięciu rozkład spotkań Orląt.

[Czytaj całość]
Sobota, 30 lipca 2011 13:27; autor: Dev
img

Drużyna kobieca Orląt Łuków rozegrała dzisiaj swoje pierwsze sparingowe spotkanie. Podopieczne Magdy Orzełowskiej zmierzyły się z drugoligową Pogonią Siedlce. Rywalki wygrały 8:1, ale wynik jak na początek jest sprawą drugorzędną. Bramkę dla naszych dziewczyn strzeliła Izabela Sierakowska. Dziewczynom nie straszna była ulewa jaka w czasie spotkaniu przeszła nad łukowskim stadionem. Cieszy frekwencja, bo na pierwszym meczu zameldowało się aż 24 zawodniczek. Panie w barwach Orląt trenują dopiero od kilkunastu dni i dla wielu był to w ogóle pierwszy mecz w życiu, na dodatek na pełnowymiarowym boisku. Drużyna jest już zgłoszona do rozgrywek III ligi. 13 sierpnia ma zaplanowany udział w turnieju w Siedlcach. Tak więc w kolejnych sprawdzianach na pewno będzie lepiej. W najbliższym czasie na naszym portalu szerzej będziemy informować o poczynaniach pań z Orląt.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał