Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 14 sierpnia 2011 19:26; autor: Dev
img

Pierwszy mecz sezonu i już pierwsza strata punktów. Orlęta Łuków zremisowały ze Spartą Rejowiec Fabryczny 2:2. Nasi zawodnicy musieli gonić wynik, gdyż od 29 minuty przegrywali 0:2. Wyrównanie zawdzięczamy dwóm rezerwowym. Najpierw Maciej Kachniarz strzelił kontaktową bramkę (swoją pierwszą w seniorach). W końcówce Grzegorz Orzyłowski w swoim stylu sprzed lat wywalczył rzut karny, wykorzystany przez Sylwestra Bugę. Na więcej nie starczyło czasu. W końcówce drugą żółtą kartkę otrzymał Jakub Bulak, który nie zaliczy tego meczu do udanych. Czerwoną kartkę za dwie żółte dostał także Michał Botwina. Więcej o meczu w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 14 sierpnia 2011 11:59; autor: Dev
img

Drużyna kobiet Orląt Łuków zajęła II miejsce na turnieju o Puchar Pogoni Siedlce. Nasze dziewczyny pokonały Piastovię Piastów 6:3 i przegrały z gospodyniami Pogonią Siedlce 0:6. Najlepszą bramkarką turnieju została wybrana Beata Celińska. Podopieczne Magdy Orzełowskiej przygotowują się do strartu w III lidze.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 13 sierpnia 2011 14:01; autor: Dev
img

Znamy już kadrę Orląt Łuków na rozpoczynający się dzisiaj (a dla nas jutro) sezon 2001/2012. Ostatecznie do Orląt dołączyło pięciu nowych zawodników: Kamil Witkowski, Norbert Osial, Mateusz Padysz, Jakub Sterna, Kamil Kopeć. Dwa pierwsi są na półrocznym wypożyczeniu, pozostali związali się z Orlętami na stałe. Podobnie jak grający już wiosnę w Orłach Krzysztof Kierych, Michał Botwina i Kamil Marciniak. Do rozgrywek został również zgłoszony Dariusz Solnica. W kadrze są też zawodnicy grający w juniorach: Damian Bojanek (skończył wiek juniora), Maciej Kachniarz, Bartłomiej Celiński, Michał Konieczny, Damian Tchórzewski. Razem 24 zawodników. W rozwinięciu cała kadra.

[Czytaj całość]
Sobota, 13 sierpnia 2011 10:16; autor: Dev
img

Nawet po 1000 zł miesięcznie dostaną młodzi łukowscy sportowcy w ramach stypendium ufundowanego przez Burmistrza Łukowa. Komisja stypendialna w składzie: Zenon Pawlikowski, Władysława Ostrowska, Kazimierz Cąkała, Artur Gałach i Tomasz Tryboń przyznała je na sierpniowym posiedzeniu. Wysokość dofinansowania wynosi od 250 zł do 1000 zł miesięcznie. Z Orląt Łuków stypendia dostali: Dorian Buczek, Jarosław Daniluk, Hubert Chruściel, Jakub Jurek i Damian Osiak.

[Czytaj całość]
Sobota, 13 sierpnia 2011 10:05; autor: Dev
img

W czwartek 11 sierpnia 27 lat skończył Włodzimierz Lisiewicz - bramkarz łukowskiej drużyny. W minionym sezonie Włodek był jednym z najlepszych zawodników Orląt. W głosowaniu kibiców wyprzedził go tylko Sylwester Buga. Lisiewicz mógł się też pochwalić znakomitą passą minut bez straty gola. Z okazji urodzin życyzmy Włodkowi wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do naszej bramki.

[Czytaj całość]
Sobota, 13 sierpnia 2011 09:50; autor: Dev
img

Witamy ponownie. Po tygodniowej przerwie wakacyjnej wracamy z aktualizacją orleta.lukow.pl W najbliższym czasie uzupełnimy wiadomości z ubiegłego tygodnia. Znamy już kadrę seniorów na najbliższy sezon. Dowiedzieliśmy się ciut więcej o drużynie żeńskiej. W ubiegłą sobotę dużego zaszczytu doświadczył także Marcin Dołęga, który odsłonił swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie. O tym wszystkim wkrótce na portalu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 7 sierpnia 2011 11:49; autor: Czubek
imgW kolejnym sparingowym starciu Orlęta pokonały w Łukowie 3:0 Polesie Kock. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kopeć, Kierych oraz Purzycki. Polesie to przedstawiciel lubelskiej okręgówki. [Czytaj całość]
Czwartek, 4 sierpnia 2011 11:18; autor: Dev
img

Pomocnik łukowskich Orląt, Łukasz Kiryło od ubiegłego tygodnia trenuje z puławską Wisłą. 20-letni zawodnik wystąpi także w dzisiejszym meczu kontrolnym przeciwko Stali Poniatowa.

Zobaczymy jak się zaprezentuje. Jeżeli jego forma sportowa będzie odpowiednia, a zawodnik porozumie się z Prezesem to zostanie u nas - ocenia drugi trener Wisły Jacek Magnuszewski.

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 sierpnia 2011 10:06; autor: Dev
img

Orlęta Łuków ogłaszają nabór do sekcji lekkoatletycznej. Poszukiwane są osoby chętne z rocznika 2001 i starsze. Trenowane będą biegi, skoki i rzuty. Zajęcia będą odbywać się w kategoriach wiekowych i są bezpłatne. Zawodnicy będą ubezpieczeni, bezpłatnie przebadani. Nadal prowadzone są także zapisy do pozostałych sekcji. Więcej szczegółów w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Środa, 3 sierpnia 2011 12:18; autor: Dev
img

W dniu 02.08.2011 r. Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie będący administratorem m.in. boiska treningowego „nad Krzną” złożył w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa celowego narażenia na utratę zdrowia lub życia osób korzystających z boiska treningowego „nad Krzną”, a szczególnie zawodniczek i zawodników ŁKS „Orlęta Łuków”.
Zawiadomienie zostało złożone w związku z faktem najprawdopodobniej celowego rozrzucenia na terenie znacznej części płyty boiska treningowego dużej ilości szkieł  z rozbitych butelek przez nieznanych sprawców.

Głupota czy bandytyzm? Zdjęcia oraz więcej informacji w rozwinięciu.[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał