Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 3 sierpnia 2011 01:28; autor: Dev
img

Ośrodek Sportu i Rekreacji administrujący łukowskim stadionem wystosował II ogłoszenie o przetargu z ofertą na rozbiórkę hali sportowej typu Pilawa wraz z pozyskaniem materiału. Termin składania ofert upływa 16 sierpnia. Szczegóły w rozwinięciu w dołączonym załączniku. 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 sierpnia 2011 18:45; autor: Dev
img

Nie tak dawno pisaliśmy o naborach do sekcji Orląt Łuków. Oferta nadal jest aktualna, a nawet poszerzona, gdyż Orlęta zapraszają także dziewczęta z rocznika 1998 i starsze do nowo tworzonej drużyny piłki siatkowej dziewcząt. Zajęcia odbywają się bezpłatnie. Zadania współfinansowane są przez Miasto Łuków. Chętne proszone są do kontaktu z klubem, Biurem Obsługi Sport lub z OSiR. Dane w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 sierpnia 2011 08:50; autor: Dev
img

Kibice głosujący na portalu orleta.lukow.pl wybrali Sylwestra Bugę Najlepszym Piłkarzem Sezonu 2010/2011. Pomocnik Orląt o wdzięcznym pseudonimie Jasiu zdobył 119 głosów i wyprzedził bramkarza Włodzimierza Lisiewicza - 74 głosów, oraz obrońcę Michała Szewczaka - 34. Cała trójka zasługuje na pochwały, bo w dużej mierze od ich postawy zależały wyniki Orląt. Zwycięzca naszego plebiscytu w minionym sezonie zagrał w 28 meczach, strzelił 13 goli i ze wszystkich piłkarzy najdłużej przebywał na boisku. Gratulujemy dobrej postawy i wygrania konkursu oraz oczekujemy podobnej formy jesienią.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 sierpnia 2011 08:54; autor: Dev
img

Nie do wiary ale dziewięć lat temu powstał portal internetowy Orląt Łuków. 1 sierpnia 2002 wystartowała w Internecie witryna LksOrleta.prv.pl cztery lata później przekształcona w Orleta.Lukow.pl O początkach strony możecie przeczytać w dziale historia. Trochę trudno uwierzyć, że to już tyle lat. Z okazji urodzin życzymy sobie chyba tylko jednego. Aby udało się wytrzymać jeszcze ten jeden rok i w 2012 roku świętować 10 urodziny.

P.S W swoim imieniu dziękuję wszystkim, którzy pomagają i pomagali aby dało się ten wózek jakoś pchać. Pozdrawiam. Dev

[Czytaj całość]
Niedziela, 31 lipca 2011 20:28; autor: Dev
img

Wczoraj informowaliśmy o pierwszym sparingu drużyn pań Orląt Łuków. Dzisiaj znamy już terminarz III ligi kobiet grupy lubelskiej, w której wystąpią nasze dziewczyny. W lidze wystąpi dziewięć zespołów z naszego województwa. Orlęta wystąpią pięć razy u siebie i cztery razy na wyjazdach. Terminarz w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 31 lipca 2011 16:50; autor: Dev
img

W sezonie 20011/2012 Orlęta Łuków ponownie będą miały dwie drużyny w pierwszych ligach juniorów. Wojewódzka Liga Juniorów Starszych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego i Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych o Puchar Wojewody Lubelskiego startują w sobotę 20 sierpnia. Orlęta zaczną rozgrywki wyjazdowymi meczami z Avią Świdnik. Liga zakończy się 12 listopada. W rozwinięciu rozkład spotkań Orląt.

[Czytaj całość]
Sobota, 30 lipca 2011 13:27; autor: Dev
img

Drużyna kobieca Orląt Łuków rozegrała dzisiaj swoje pierwsze sparingowe spotkanie. Podopieczne Magdy Orzełowskiej zmierzyły się z drugoligową Pogonią Siedlce. Rywalki wygrały 8:1, ale wynik jak na początek jest sprawą drugorzędną. Bramkę dla naszych dziewczyn strzeliła Izabela Sierakowska. Dziewczynom nie straszna była ulewa jaka w czasie spotkaniu przeszła nad łukowskim stadionem. Cieszy frekwencja, bo na pierwszym meczu zameldowało się aż 24 zawodniczek. Panie w barwach Orląt trenują dopiero od kilkunastu dni i dla wielu był to w ogóle pierwszy mecz w życiu, na dodatek na pełnowymiarowym boisku. Drużyna jest już zgłoszona do rozgrywek III ligi. 13 sierpnia ma zaplanowany udział w turnieju w Siedlcach. Tak więc w kolejnych sprawdzianach na pewno będzie lepiej. W najbliższym czasie na naszym portalu szerzej będziemy informować o poczynaniach pań z Orląt.

[Czytaj całość]
Sobota, 30 lipca 2011 13:16; autor: Dev
img

Orlęta przegarły z trzecioligową Tomasovią 2:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Dariusz Solnica. Mecz odbył się w Białej Podlaskiej i był ostatnim akcentem obozu nad Zalewem Zimna Woda. Orlęta wracają do Łukowa i normalnych treningów w Łukowie. Ostatni mecz kontrolny zagramy w przyszłą sobotę z Polesiem Kock. Trenerem Tomasovii jest Jarosław Korzeń - w sezonie 97/98 zawodnik Orląt. Wyniki spotkań innych czwartoligowców w komentarzach pod wpisem na Facebooku.

Sparing, 30 lipca 2011, 11:00 - Biała Podlaska
Tomasovia - Orlęta Łuków 2:1 
Solnica 

Orlęta: Bojanek - Szlaski, Bulak, Witkowski, Gryczka - Padysz, Kierych, Marciniak - Botwina, Kachniarz, Purzycki

Po przerwie zagrali: Szaniawski, Sterna, Momot, Przeździak, Solnica 

[Czytaj całość]
Piątek, 29 lipca 2011 19:47; autor: Dev
img

W sobotę o 11:00 Orlęta Łuków zagrają kolejny meczy sparingowy. Tym razem przeciwnikiem będzię grajaca w III lidze lubelsko-podkarpackiej Tomasovia Tomaszów Lubelski. Gracze Tomasovii przebywają na obozie w Białej Podlaskiej. Mecz odbędzie się na boisku Podlasia Biała Podlaska. 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 lipca 2011 23:20; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Łukowski Klub Sportowy ,,Orlęta Łuków’’ oraz Biuro Obsługi Sportu OSiR w Łukowie ogłaszają nabór kandydatów na kurs dla sędziów piłki nożnej (panie i panowie). Warunki udziału w kursie: ukończone 17 lat, dobry stan zdrowia, wykształcenie średnie lub kontynuacja nauki w szkole średniej. Termin zgłoszeń upływa 15 sierpnia. Szczegóły w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał