Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 30 lipca 2011 13:16; autor: Dev
img

Orlęta przegarły z trzecioligową Tomasovią 2:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Dariusz Solnica. Mecz odbył się w Białej Podlaskiej i był ostatnim akcentem obozu nad Zalewem Zimna Woda. Orlęta wracają do Łukowa i normalnych treningów w Łukowie. Ostatni mecz kontrolny zagramy w przyszłą sobotę z Polesiem Kock. Trenerem Tomasovii jest Jarosław Korzeń - w sezonie 97/98 zawodnik Orląt. Wyniki spotkań innych czwartoligowców w komentarzach pod wpisem na Facebooku.

Sparing, 30 lipca 2011, 11:00 - Biała Podlaska
Tomasovia - Orlęta Łuków 2:1 
Solnica 

Orlęta: Bojanek - Szlaski, Bulak, Witkowski, Gryczka - Padysz, Kierych, Marciniak - Botwina, Kachniarz, Purzycki

Po przerwie zagrali: Szaniawski, Sterna, Momot, Przeździak, Solnica 

[Czytaj całość]
Piątek, 29 lipca 2011 19:47; autor: Dev
img

W sobotę o 11:00 Orlęta Łuków zagrają kolejny meczy sparingowy. Tym razem przeciwnikiem będzię grajaca w III lidze lubelsko-podkarpackiej Tomasovia Tomaszów Lubelski. Gracze Tomasovii przebywają na obozie w Białej Podlaskiej. Mecz odbędzie się na boisku Podlasia Biała Podlaska. 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 lipca 2011 23:20; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Łukowski Klub Sportowy ,,Orlęta Łuków’’ oraz Biuro Obsługi Sportu OSiR w Łukowie ogłaszają nabór kandydatów na kurs dla sędziów piłki nożnej (panie i panowie). Warunki udziału w kursie: ukończone 17 lat, dobry stan zdrowia, wykształcenie średnie lub kontynuacja nauki w szkole średniej. Termin zgłoszeń upływa 15 sierpnia. Szczegóły w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 lipca 2011 10:10; autor: Dev
img

Rozmowa z Robertem Różańskim przeprowadzona w połowie lipca.

Podczas tegorocznej Letniej Gali Piłkarskiej BOZPN prezes Orląt Zbigniew Biaduń pochlebnie wyrażał się o pana pracy. Czy pan także jest zadowolony z minionego sezonu? 
– Ocenę powinno determinować miejsce Orląt w końcowej tabeli. Łuków na pewno zasługuje na trzecią ligę, a że nie udało się nam awansować, to czuję niedosyt. Jednak biorąc pod uwagę zimowe zawirowania w klubie, których konsekwencją było odejście trzech doświadczonych zawodników, to miejsce wydaje się być adekwatne do prezentowanego przez nas wiosną poziomu.

[Czytaj całość]
Środa, 27 lipca 2011 14:36; autor: Dev
img

Orlęta zremisowały z trzecioligowym Mazurem Karczew 2:2. Obie bramki dla naszego zepołu zdobył pozyskany z ŁKS Łazy Kamil Kopeć. Mecz odbył się w Miętnem. Oprócz zawodników testowanych we wcześniejszych meczach dzisiaj zagrał Bartłomiej Szaniawski. Jest to bramkarz, wychowanek Orląt, który ostatnimi czasy bronił w ŁKS Łazy. W meczu z Mazurem Szaniawski i Damian Bojanek (z juniorów Orląt) bronili po połowie.

Sparing, 27 lipca 2011, 11:00 - Miętne
Mazur Karczew - Orlęta Łuków 2:2 (1:2) 
Kopeć (dwie) 

Orlęta: Bojanek - Szlaski, Bulak, Witkowski, Gryczka - Padysz, Kierych, Marciniak - Gaj, Kopeć, Botwina

Po przerwie zagrali: Szaniawski, Momot, Sterna, Matuszewski, Buga, Przeździak, Kachniarz, Purzycki, Kozłowski

[Czytaj całość]
Wtorek, 26 lipca 2011 21:59; autor: Dev
img

W sezonie 20011/2012 w aż cztery pierwsze niedziele z rzędu Orlęta Łuków rozegrają mecze na własnym stadionie. Stało się tak, gdyż w jednym ze spotkań został zmieniony gospodarz, a jedna kolejka wypada w środę. W porównaniu z pierwotnym terminarzem doszło do jednej zmiany. W II kolejce mecz z Roztoczem zamiast w Szczebrzeszynie zagramy w Łukowie. Klub rywali poprosił Orlęta o zmianę gospodarza ze względu na problemy z murawą na swoim obiekcie. W Szczebrzeszynie wiosną otworzono nowy obiekt (min. z tego powodu w ubiegłym sezonie również zmieniany był gospodarz meczu Roztocze-Orlęta) ale jego bolączką był stan murawy. Obecnie nawierzchnia jest odnawiana i potrzeba czasu aby dostatecznie odpoczęła. Tym samym Orlęta mecze w I, II, III i V kolejce zagrają w niedziele u siebie. Spotkanie IV kolejki odbędzie się w środę w Janowie Lubelskim. W rozwinięciu szczegółowy terminarz rundy jesiennej.

[Czytaj całość]
Wtorek, 26 lipca 2011 19:09; autor: Dev
img

W środę o 11:00 Orlęta Łuków zagrają mecz sparingowy z Mazurem Karczew. Spotkanie odbędzie się na boisku w Miętnem, gdzie zespół z Karczewa przebywa na obozie. Mazur Karczew gra w III lidze łódzko - mazowieckiej, a w ubiegłym sezonie zajął 5 miejsce. Zawodnicy Mazura wygrali także Puchar Polski w województwie mazowieckim i przed tygodniem w rundzie przedwstępnej rozgrywek centralnych odpadli po dogrywce z Wigrami Suwałki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 24 lipca 2011 17:44; autor: Dev
img

Włodzimierz Lisiewicz będzie wyłączony na około miesiąc z gry. Nasz pierwszy bramkarz doznał kontuzji we wczorajszym spotkaniu z Ruchem Ryki. Na domiar złego drugi golkiper Norbert Osial nie mógł wczoraj wystąpić także ze względu na kontuzję. Początek obozu zatem nie rysuje się w różowych barwach. Obu naszym bramkarzom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do bramki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 24 lipca 2011 13:53; autor: Dev
img

W rundzie wiosennej sezonu 2010/2011 Jakub Bulak dość niespodziewanie wskoczył do pierwszego składu Orląt. Zawodnik, który nie skończył jeszcze 17 lat na boiskach 4 ligi nie dał jednak plamy. Zapytaliśmy Kubę o parę spraw związanych z minionymi rozgrywkami. Cała rozmowa w rozwinięciu.

W rundzie wiosennej wybiegałeś regularnie w pierwszym składzie w seniorach, a jeszcze pół roku temu grałeś w juniorach i raczej się nie spodziewałeś takiej szybkiej zmiany? Jak zapamiętałeś swój debiut i pierwsze mecze?
- Musze powiedzieć, że na początku nie spodziewałem się regularnych występów w seniorach. Liczyłem raczej na debiut może kilka meczów. Co do konkretnych spotkań to najlepiej pamiętam ten ze Stoczkiem i derby z Radzyniem. Przy obu towarzyszył mi duży stres a w szczególności przy meczu derbowym gdzie pierwszy raz grałem przy tak dużej publiczności...

[Czytaj całość]
Sobota, 23 lipca 2011 13:11; autor: Dev
img

Orlęta pokonały na własnym boisku Ruch Ryki 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Michał Botwina, Kamil Marciniak i Maciej Kachniarz. W zespole Orląt sprawdzany był Mariusz Kozłowski (Lesovia Trzebieszów), który w przeszłości już kilkukrotnie reprezentował barwy Orląt. Z kolei w barwacg zespołu z Ryk wystąpił grający kiedyś w Orlętach, a ostatnio w Dwernickim Stoczek Łukowski Paweł Sudowski. Więcej o meczu oraz zdjęcia i film w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał