Pełna treść newsa
Środa, 4 lipca 2012 11:48; autor: Dev
III Letnia Gala BOZPN w Łukowie

7 lipca nad Zalewem Zimna Woda w Łukowie odbędzie się III Letnia Gala Piłkarska Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej. BOZPN ogłosił już nominacje w 14 kategoriach. Wśród kapituły, która wybierze najlepszych znalazł się kierownik sekcji piłki nożnej Orląt Adam Kulik. A wsród nominowanych: Sylwester Buga, Paweł Szlaski, Robert Różański, Magdalena Orzełowska, Wiesław Grula, Tomasz Tryboń, Bartłomiej Guzowski, Zbigniw Biaduń, Urząd Miasta i Urząd Gminy w Łukowie. Nominowane zostały także osoby w przeszłości związane z Orlętami: Krzysztof Stężała, Arkadiusz Wróbel, Edmund Koperwas.

NAJLEPSZA PIŁKARKA EKSTRAKLASY KOBIET

  1. Anna Ciupińska - AZS PSW Biała Podlaska

  2. Katarzyna Żak - AZS PSW Biała Podlaska

NAJLEPSZY PIŁKARZ III LIGII

  1.  Rafał Borysiuk - LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski

  2.  Wojciech Hołoweńko - MKS Podlasie Biała Podlaska

  3.  Paweł Komar - MKS Podlasie Biała Podlaska

  4.  Krzysztof Stężała - LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski

 NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGII

  1. Sylwester Buga - ŁKS Orlęta Łuków

  2. Łukasz Sawtyruk - MKS Podlasie Biała Podlaska

  3. Paweł Szlaski - ŁKS Orlęta Łuków

   NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „O”

  1. Adam Bujalski - Janowia Janów Podlaski

  2. Rafał Kajka - LKS Dwernicki Stoczek Łukowski

  3. Krystian Korzeniewski - Lutnia Piszczac

  4. Paweł Mielnik - Rokitno

  5. Piotr Wachnik - Unia Żabików

  6. Arkadiusz Wróbel - Sokół Adamów

NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „A”

  1. Michał Fotyga - Polesie Serokomla

  2. Emil Meksuła - Orzeł Czemierniki

  3. Wojciech Sokół - Grom Kąkolewnica

  4. Łukasz Sutryk - Dąb Dębowa Kłoda

  5. Mateusz Wołek - Orlęta II Radzyń Podlaski

 NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B I”

  1. Jarosław Kisiel - Tytan Wisznice

  2. Krystian Ośkiewicz - Absolwent Domaszewnica

  3. Adrian Szydłowski - RED Sielczyk

  4. Damian Zdunek - Huragan Międzyrzec

 NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B II”

  1. Bartłomiej Krasuski - Bór Dabie

  2. Damian Pietrzak - Olimpia Okrzeja

  3. Rafał Rybka - Gręzowia

  4. Łukasz Szewczak - Stanin

NAJLEPSZY TRENER SENIORÓW

  1. Grzegorz Brojek - Janowia Janów Podlaski

  2. Dariusz Dziuba - Orzeł Czemierniki

  3. Włodzimierz Gieworkian - MKS Podlasie Biała Podlaska

  4. Zbigniew Grzesiak - Orlęta Radzyń Podlaski

  5. Michał Kwiecień - Lutnia Piszczac

  6. Magdalena Orzyłowska - Orlęta Łuków

  7. Marcin Kasprowicz - AZS PSW Biała Podlaska

  8. Robert Różański - ŁKS Orlęta Łuków

  9. Jacek Syryjczyk - Huragan Międzyrzec Podlaski

  10. Łukasz Włoszek - Unia Żabików

 NAJLEPSZY TRENER MŁODZIEŻY

  1. Damian Czub - Dwernicki Stoczek Łukowski

  2. Henryk Grodecki - TOP 54 Biała Podlaska

  3. Cezary Główka - Victoria Parczew

  4. Wiesław Grula - ŁKS Orlęta Łuków

  5. Edmund Koperwas - Orlęta Radzyń Podlaski

  6. Andrzej Korbal - Granica Terespol

  7. Zbigniew Lamek - Unia Krzywda

  8. Jarosław Romaniuk - UKS 5 PLUS Biała Podlaska

  9. Miłosz Storto - TOP 54 Biała Podlaska

  10. Tomasz Tryboń - Amplus Łuków

NAJLEPSZY SĘDZIA

  1. Konrad Gąsiorowski

  2. Artur Krasowski

  3. Mariusz Śledź

  4. Karol Walczuk

  NADZIEJA PIŁKARSKA

  1. Bartłomiej Guzowski - Orlęta Łuków

  2. Agnieszka Jędrzejewicz - Huragan Międzyrzec

  3. Kamil Kocoł - TOP 54 Biała Podlaska

  4. Piotr Kożuchowski - Granica Terespol

  5. Maciej Oleszczuk - Victoria Parczew

  6. Bartłomiej Powałka - Orlęta Radzyń Podlaski

  7. Paweł Zabielski - TOP 54 Biała Podlaska

NAJLEPSZY DZIAŁACZ

  1. Zbigniew Biaduń - Orlęta Łuków

  2. Ireneusz Chruściel - Wólka Świątkowa

  3. Janusz Daniluk - MKS Podlasie Biała Podlaska

  4. Jarosław Kalenik - Grom Kąkolewnica

  5. Krzysztof Krucewicz - TOP 54 Biała Podlaska

 NAJLEPSZY SAMORZĄD - MIASTO

  1. Urząd Miasta w Białej Podlaskiej

  2. Urząd Miasta w Łukowie

  3. Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim

  4. Urząd Miasta w Parczewie

  5. Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim

  6. Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim

NAJLEPSZY SAMORZĄD - GMINA

  1. Urząd Gminy w Kąkolewnicy

  2. Urząd Gminy w Łukowie

  3. Urząd Gminy w Piszczacu

  4. Urząd Gminy w Staninie

  5. Urząd Gminy w Krzywdzie

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał