Pełna treść newsa
Piątek, 9 czerwca 2017 08:18; autor: Dev
Bez szans w Kąkolewnicy. Grom - Orlęta 3:0

Grom Kąkolewnica ograł Orlęta Łuków 3:0. Wydaje się, że gospodarze mieli ułatwione zadanie – przyjezdni zawitali w zaledwie 11-osobowym składzie. – A to komunie, a to zbyt wczesna pora rozgrywania meczu, a to jeszcze inne sprawy… – wylicza szkoleniowiec Orląt Andrzej Zarzycki. Na tle solidnie zmotywowanego Gromu goście wypadli blado. – W większości szukaliśmy swoich szans w stałych fragmentach gry – tłumaczy opiekun drużyny z Łukowa.

Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie Orlęta miały po jednej groźnej sytuacji. W pierwszej części z 17 metrów strzelał Krzysztof Kierych, ale jego strzał poszybował nad poprzeczką. Z kolei już przy wyniku 1:0, w 60 min Łukasz Kiryło uderzył z 14 m lecz piłka przeszła obok słupka.

Swój dzień w ekipie miejscowych miał Dawid Kanatek, autor dwóch goli. Pierwszego strzelił po kontrze. Drugi to efekt dokładnie zaplanowanego ataku precyzyjnego. Koledzy precyzyjnie dograli piłkę, że znajdujący się blisko bramki pomocnik nie miał najmniejszych problemów z ulokowaniem futbolówki w siatce. Ozdobą spotkania było jednak trafienie z woleja Pawła Muszyńskiego kwadrans przed końcem. Napastnik Gromu otrzymał piłkę po aucie od Łukasza Samociuka, przeprowadził indywidualną akcję zakończoną precyzyjnym strzałem w okienko z 20 m.

Gospodarze nie mieli też szczęścia. – Nasze zwycięstwo byłoby jeszcze bardziej okazałe, gdybyśmy byli skuteczni, jak też nie mieli pecha – mówi Andrzej Cap, prezes Gromu. Chodzi o strzał w poprzeczkę Łukasza Samociuka w drugiej części meczu, jeszcze przy wyniku 1:0. – Pod każdym względem byliśmy lepsi. Górowaliśmy w ataku pozycyjnym, kontrach. Wygraliśmy zasłużenie – podsumował prezes.

Liga okręgowa, 4 czerwca 2017, 13:00 - Kąkolewnica
Grom Kąkolewnica - Orlęta Łuków 3:0 (1:0)
Kanatek 8, 65, P. Muszyński 75

Orlęta: Bednarski – Bulak, Machniak, Wołoszka, Zdanikowski, Kierych, Gajownik, Gałach, Szustek, Kiryło, Czarnecki.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał