Pełna treść newsa
Piątek, 17 maja 2013 21:35; autor: Dev
Czarni Jasło wycofani z III ligi

Jak podała oficjalna strona Czarnych Jasło, zespół seniorów występujących w III lidze lubelsko-podkarpackiej został wycofany z rozgrywek. W jasielskim klubie od dawna się nie przelewało, pierwsze poważne sygnały docierały już zimą. Mówiło się o konflikcie na linii miasto-klub, zorganizowano nawet charytatywny mecz z Sandecją Nowy Sącz, której cały dochód został przeznaczony na funkcjonowanie klubu. Na początku maja rezygnację złożył trener Robert Hapa, a parę dni temu podobne kroki podjął prezes Wiesław Bazan.

Zarząd JKS Czarni 1910 Jasło na wczorajszym posiedzeniu – w związku z brakiem odpowiedzi na pismo z dnia 02.05.2013 r. skierowane do Burmistrza Miasta Jasła Andrzeja Czerneckiego – podjął decyzję o wycofaniu pierwszego zespołu seniorów z rozgrywek III ligi lubelsko – podkarpackiej 
- taki właśnie krótki komunikat widnieje na stronie Czarnych.

"Biało-czarni" to druga ekipa w tegorocznym sezonie III ligi, która musiała zrezygnować z walki o punkty na trzecim froncie. Po rundzie jesiennej "stop" powiedziała Unia Nowa Sarzyna.

Czarni i Unia zostaną przesunięci na koniec tabeli, a ich następne mecze będą oznaczane walkowerami dla rywali. Oznacza to, że Orlętom Łuków ubył kolejny rywal w walce o utrzymanie. Obecnie zajmujemy 12 miejsce, pierwsze które daje utrzymanie.

Źródło: lubgol.pl, własne

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał