Pełna treść newsa
Wtorek, 21 maja 2013 09:23; autor: Dev
Czarni reaktywacja?

Jak informuje portal jaslonet.pl na poniedziałkowej konferencji prasowej ustępujący prezes Czarnych Jasło Wiesław Bazan poinformował, że mimo wcześniejszych informacji o wycofaniu z rozgrywek klub wciąż będzie grał w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej. - Nasze wycofanie będzie potraktowane jako drugi walkower i drużyna Czarnych Jasło wraca do gry w lidze - poinformował na konferencji były już prezes Czarnych Wiesław Bazan. Dodał, że o całej sytuacji poinformował prezesa Kazimierza Grenia z Podkarpackiego ZPN. Przypomnijmy, że klub złożył wniosek o wycofanie drużyny seniorów z rozgrywek 3 ligi motywując swoją decyzję brakiem środków i odzewu ze strony Burmistrza i Rady Miasta na pismo skierowane do w/w instytucji 2 maja br. 

Prezes Bazan oraz członkowie zarządku Klubu spotkali się jednak z Burmistrzem Miasta Jasła Andrzejem Czerneckim- Rozmawialiśmy z Panem Burmistrzem i Radni przyznali środki, które umożliwią nam powrót drużyny seniorów do ligi.
 
Kwota jaką miasto przeznaczyć ma na klub, a mówi się o około 100 tysiącach złotych, pozwoli mu na spłatę bieżących zobowiązań i dokończenie sezonu.
 
Zapadła także decyzja, że miejsce Mariusza Stawarza, który przed dwoma tygodniami temu objął stanowisko trenera Czarnych, zajmie piłkarz Tomasz Dziobek.
Źródło: podkarpacielive.pl, jaslonet.pl
Komentarz orleta.lukow.pl: Jeżeli związek wyrazi zgodę na taki ruch to być może Czarnym uda się dokończyć sezon. Co będzie jednak w lipcu? Jeżeli już teraz brakuje pieniędzy to czy drużynę będzie stać na podjęcie walki w kolejnym sezonie III ligi. Raczej wątpliwa sprawa. Zatem o ile jest szansa na pozostanie w lidze to następny sezon nie jawi się zbyt różowo. Czy w tej sytuacji nie szkoda tych 100 tyś złotych w chwili obecnej?

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał