Pełna treść newsa
Czwartek, 6 czerwca 2013 18:03; autor: Dev
Stracone cztery lata

Cztery lata temu podobnie jak teraz seniorzy Orląt Łuków żegnali się z III ligą. Sezon kończył się wcześniej niż obecny ale w tym szans na utrzymanie już praktycznie nie mamy. 6 czerwca 2009 Orlęta rozegrały ostatni mecz z Unią Nowa Sarzyna i przegrały 1:2 u siebie. Można powiedzieć, że historia się powtórzyła. Niestety dwie rzeczy odróżniają rozgrywki sprzed czterech lat i tegoroczne. Teraz słaba gra naszych piłkarzy zbiegła się z jubileuszem 90-lecia powstania całego klubu. Każdy chyba stwierdzi, że słabo świętujemy tą piękną okazję. Druga rzecz, o której należy wspomnieć jest taka, iż pomimo słabej gry seniorów w sezonie 2008/2009 mieliśmy swoje chwile radości. Dokładnie cztery lata temu 6 czerwca juniorzy starsi Orląt zostali mistrzami województwa lubelskiego. Tym samym poprawili humory łukowskim fanom. Więcej w rozwinięciu.

Minęły cztery lata i z drużyny Andrzeja Suchodolskiego praktycznie nic nie zostało. W kadrze Orląt regularnie gra tylko Łukasz Kiryło, kilka miesięcy temu do drużyny dołączył jeszcze Hubert Przybysz. W IV lidze lubelskiej w barwach Ruchu Ryki gra Paweł Sudowski i to by było na tyle. Pozostali występują rekreacyjnie w okręgówkach i niższych ligach. Tak ogromny potencjał został momentalnie roztrwoniony. Ale mistrzostwa tym chłopakom nikt nie odbierze.

Cztery lata za nami i znowu lecimy z hukiem z III ligi, na dodatek 90 lat od powstania klubu. Bardzo smutne.

Kadra juniorów starszych z sezonu 2008/2009:

Bramkarz: Paweł Sych
Obrońcy: Rafał Przeździak, Arkadiusz Wróbel, Michał Purzycki, Piotr Fortuna, Daniel Baka, Michał Gryczka, Hubert Przybysz, Mateusz Wysokiński
Pomocnicy: Kamil Lasota, Łukasz Matuszewski, Damian Szczygielski, Paweł Sudowski, Michal Kmieć, Przemysław Ozygała,  
Napastnicy: Łukasz Kiryło, Kamil Jodełka, Paweł Lipka, Kamil Staniak, Kamil Karolkiewicz

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał