Sobota, 8 listopada 2008 15:21; autor: Czubek
Drugie miejsce juniorów starszych, młodsi gromią

AMSPN Hetman Zamość zremisował z Motorem Lublin 2:2 co oznacza, że nasi juniorzy starsi kończą rundę na drugim miejscu, a zimować na fotelu lidera będzie Motor.

Po raz kolejny skutecznością popisali się juniorzy młodsi, wygrywając z Żyrzyniakiem Żyrzyn aż 10:0.

II WLJM, 8 listopada 2008 - Łuków
Orlęta Łuków - Żyrzyniak Żyrzyn 10:0 (4:0)
Mróz 33, 58, 71; Izdebski 64, 75; Kachniarz 18, 66; Kudlak 12, Bojanek 25, Konieczny 79

Orlęta: Kaczor - Bojanek, Łukasik, Skrzek (T. Kudlak), Izdebski - Konieczny, Celiński, R.Kudlak, Tchórzewski (Goławski) - Kachniarz, Mróz

Relacja: Po porażce w Kraśniku juniorom młodszym przyszło się zmierzyć ze zdecydowanym outsiderem ligi - Żyrzyniakiem Żyrzyn. Już od samego początku spotkania Orlęta szturmowały bramkę przyjezdnych. Pierwszy groźny strzał na bramkę gości oddał Michał Konieczny, który strzałem z główki trafił w poprzeczkę. Aż prosiło się by wykorzystać nieporadność obrony Żyżyniaka. W 12 minucie spotkania Maciek Kachniarz dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, a Rafał Kudlak świetnym strzałem z główki pokonał bramkarza z Żyrzyna. Po tym golu Orlęta jeszcze bardziej przycisnęły gości co doprowadziło do strzelenia bramki przez Kachniarza w 18 minucie. Na 3-0 w 25 minucie podwyższył ... Damian Bojanek, który rozgrywał cały mecz na obronie Łukowiaków. Zamknął on akcję Szymona Mroza i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Wynik do przerwy ustalił Mróz strzelając gola w 33 minucie. Po przerwie przewaga gospodarzy nie uległa zmianie. W 58 minucie na 5-0 podwyższył bohater tego spotkania Szymon Mróz. Szóstą bramkę dla Orląt strzelił Radek Izdebski, który w 64 minucie wykorzystal dośrodkowanie Kachniarza. W 66 minucie Maciek Kachniarz podwyższył wynik na 7-0. Ósmego gola dla gospodarzy w 71 minucie sprezentował Szymon Mróż, który strzelił swojego 3 dziś gola a tym samym 23 gola w całej rundzie. Po 9 gola sięgnęły Orleta w 75 minucie. Dokładne podanie Kachniarza wykorzystał Izdebski ładnym strzałem głową. W 79 minucie wynik przypieczętował Michał Konieczny, wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazalszy gdyby Orlęta wykorzystały kilka 100% sytuacji.

WLTrS, 9 listopada, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 4:2
Szczygieł (dwie), Wiącek (dwie)

Orlęta: Ciołek - Rybka, Łukasik, Bulak, Bogusz, Kozłowski (41 Knap), Pasik, Zaręba, Wiącek, Wróbel (41 Świderski), Szczygieł

WLTrM, 9 listopada, 12:45 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 1:0