Pełna treść newsa
Sobota, 14 listopada 2009 10:56; autor: Dev
DW: Mecz kolejki w Chełmie

Na mecz kolejki zapowiada się spotkanie Chełmianki z Orlętami Łuków. Oby tylko nie zostało odwołane z powodu złego stanu murawy.

– Przez kilka ostatnich dni trenowaliśmy na bocznym boisku. Główna płyta jest w tej chwili w fatalnym stanie, nie da się na nią nawet wejść. Myślę, że mimo wszystko mecz powinien się odbyć. Obawiam się jedynie, żeby nikomu nic się nie stało, bo w takich warunkach łatwo o kontuzje – dodaje trener Chełmianki

W niedzielnym spotkaniu na pewno nie wystąpi kontuzjowany Tomasz Borys, a kilku zawodników choruje jeszcze na grypę. – Na pewno nie będę bezsensownie narażał zdrowia zawodników, choć zależy nam na zwycięstwie. Jeżeli pokonamy Orlęta, to odniesiemy komplet zwycięstw u siebie – kończy.

– Wydaje mi się, że Chełmianka nie jest lepsza od reszty stawki, a o tym, kto awansuje do trzeciej ligi, rozstrzygnie się dopiero na wiosnę – tonuje nastroje Andrzej Suchodolski, szkoleniowiec Orląt. – Dla nas to spotkanie jest jak każde inne. Jedziemy do Chełma powalczyć o trzy punkty. Mamy szanse, tym bardziej, że do mojej dyspozycji będą wszyscy piłkarze.

Źrodło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał