Pełna treść newsa
Sobota, 21 września 2013 09:11; autor: Dev
Finał obchodów jubileuszu 90lecia Orląt - dzień 1

W piątek nastąpiło uroczyste otwarcie finału obchodów jubileuszu 90-lecia Orląt Łuków. W auli Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie odbyło się Walne Zebranie Członków ŁKS Orlęta Łuków. Wśród zaproszonych gości zjawili się obecni i byli pracownicy, działacze, trenerzy i sportowcy Orląt. Obecni byli prezesi Lubelskiego ZPN, Bialskopodlaskiego OZPN, Siedleckiego OZPN, Motoru Lublin, Bizona Jeleniec, a także przedstawiciele władz Łukowa. 

Po powitaniach odbyła się akademia ukazująca historię Orląt z lat 1923-2003. Następnie zgromadzelni obejrzeli film przedstawiający historię najnowszą naszego klubu, czyli kilkanaście lat wstecz. Obejrzeliśmy zatem wzloty sportowe, jak i upadki organizacyjne. Na koniec przewidziano część z odznaczeniami. Kilkadziesiąt sportowców, działaczy i trenerów otrzymało wyróżnienia od klubu, LZPN i PZPN.

Po uroczystościach w Liceum zgromadzeni przenieśli się do Muzeuem Regionalnego, gdzie czekała na otwarcie wystawa "Dawnych wspomnień czar" poświęcona historii Orląt Łuków. Dla kibica Orląt Łuków prawdziwa gratka obejrzeć tylko ciekawych pamiątek związanych z żółto-czerwonymi barwami w jednym miejscu. Gorąco polecamy!

W kolejnych dniach tym razem czekają nas - miejmy nadzieję - emocje sportowe. Na sobotę przewidziano mecze ligowe. Juniorzy zmierzą się z ekipami Motoru Lublin, a seniorzy podejmą Ruch Ryki. W niedzielę odbędzie się spotkanie oldbojów Orląt i Pogoni, a o 16:30 seniorzy Orląt zagrają z Legią Warszawa Champions. 

P.S Celowo nie wstawiamy zdjęć z wystawy. Trzeba tam pójść i zobaczyć wszystko na własne oczy!

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał