Pełna treść newsa
Poniedziałek, 11 października 2010 01:44; autor: Bartlomeo
Gospodarze nie powinni mieć pretensji

Mecz Janowianki z Orlętami Łuków był właściwie wyrównanym widowiskiem. Co prawda, goście więcej grali piłką, ale nie przekładało się to na ilość sytuacji bramkowych, które sobie wypracowali. Odnieśli jednak zwycięstwo, dzięki bramce, którą w doliczonym czasie gry zdobył z karnego Piotr Ozygała.

O podyktowanie jedenastki sporo pretensji miał Tadeusz Rząd, kierownik Janowianki. – Jestem zbulwersowany. W ten sposób arbiter wypaczył wynik spotkania. Zawodnik gości zanurkował w naszym polu karnym i byliśmy pewni, że zostanie ukarany żółtą kartką za symulowanie. Tymczasem pan Kozłowski podyktował jedenastkę! To był karny z kapelusza. Jeżeli sędziowie mają pracować w czwartej lidze w ten sposób, niech lepiej idą na emeryturę – ocenia Rząd.

Wzburzenie kierownika gospodarzy jest tym większe, że to Janowianka jako pierwsza zdobyła bramkę. Po dośrodkowaniu Mateusza Góry na piątym metrze znalazł się Mateusz Szczecki i bez większych problemów pokonał golkipera zespołu z Łukowa.

W 75 min goście wyrównali. Łukasz Kiryło otrzymał piłkę na 25 m, minął obrońcę i uderzył po długim rogu, pokonując Artura Kielarskiego. Decydująca bramka padła w doliczonym czasie gry po rzucie karnym pewnie wykonanym przez Ozygałę.

– Goście [chyba gospodarze - popr. red. orleta.lukow.pl] nie powinni mieć pretensji o tę sytuację. Artur Gaj był ewidentnie faulowany. Właściwie to my powinniśmy narzekać na pracę arbitra, bo w 82 min faulowany był Patryk Romaniuk, a sędzia zamiast pokazać jedenasty metr, wyjął drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę – powiedział Tadeusz Kurek, kierownik Orląt.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał