Piątek, 9 czerwca 2017 08:04; autor: Dev
Grali do końca. Orlęta Łuków - Huragan MP 2:2

W Łukowie Orlęta podejmowały międzyrzecki Huragan. Goście już w 3 minucie objęli prowadzenie i przeprowadzali kolejne ataki. Dwa silne strzały napastników Huraganu obronił Bednarski, a raz naszym pomogła poprzeczka. W drugiej połowie międzyrzeczanie nie ustępowali co przyniosło skutek w postaci drugiej bramki. Gospodarze potrafili odpowiedzieć jedynie niecelnymi strzałami z dystansu. Pomiędzy 75 a 85 minutą goście przeprowadzili trzy ataki, z których co najmniej jeden powinien zakończyć się bramką. Jednak raz dobrze w polu bramkowym zareagował Bednarski, a dwukrotnie przyjezdni przesadzili z zabawą w polu karnym i pudłowali.

Piłkarskie przysłowie mówi, że niewykorzystane akcje się mszczą. I tak było wczoraj przy Warszawskiej. Gdy ławka rezerwowych gości dopisywała już dla swoich 3 punkty, stało się coś niezwykłego i ważnego dla łukowskich kibiców. W 89 minucie po ładnym strzale z rzutu wolnego kontaktową bramkę zdobył Jakub Bulak. Chwile później w jednej z ostatnich akcji meczu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym Huraganu wykorzystał Bartosz Czernic. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy gości i wpadła do siatki. Ostatecznie gola zaliczono jako samoboj Piotra Fojtczuka. Orlęta tym samym uratowały remis/za sport.lukow.pl/

Liga okręgowa, 28 maja 2017, 16:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2 (0:2)
Bulak 89, Wojtczuk 90 – Łukanowski 3, Mielnik 58

Orlęta: Bednarski - Czernic, Bulak, Kierych, Machniak, Szustek, Kiryło, Ebert, Wierzchowski (60 Wałachowski), Wołoszka (46 Sierpiński(, Wysokiński (75 Zdanikowski)

Żółte kartki: Machniak (Orlęta)