Czwartek, 30 sierpnia 2012 01:16; autor: Dev
Jest bramka, nie ma zwycięstwa. Orlęta-Polonia 1:1

Orlęta Łuków w meczu 5 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej zremisowały u siebie z Polonią Przemyśl 1:1.  Prowadzenie dla Orląt zdobył w 34 minucie Łukasz Kiryło, strzelając gola po zamieszaniu pod bramką rywala. Goście wyrównali już trzy minuty później po golu z rzutu wolnego Kamila Walaszczyka. W końcówce spotkania po dwóch żółtych kartkach, czerwoną otrzymał Dariusz Dziewulski. Niestety dalej spadamy w tabeli i obecnie jesteśmy na 12 miejscu z dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową.

III liga lubelsko-podkarpacka, 29 sierpnia 2012, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Polonia Przemyśl 1:1 (1:1)
Kiryło 34 - Walaszczyk 37

Orlęta: Lisiewicz - Szlaski, Jaszczyński, Padysz, Jarzynka, Matuszewski, Kierych, Buga, Kiryło (68 Dziewulski), Botwina (65 Kachniarz), Bondara  (80 Osiak)

Polonia: Cisek - Barszczak (71 Pydych), Policht, Jaroch, Sokił, Gwóźdź (80 Sywyj), Sobol, Walaszczyk, Sedlaczek, Małyk, Rozman

Żółte kartki: Jaszczyński, Kiryło, Dziewulski (Orlęta) - Pydych (Polonia)

Czerwona kartka: 90 Dziewulski (za dwie żółte, Orlęta)

Sędzia: Gąsiorowski (Biała Podlaska)