Niedziela, 7 czerwca 2009 17:05; autor: Dev
Juniorzy młodsi gromią Janowiankę

Juniorzy młodsi Orląt Łuków rozgromili Janowiankę Janów Lubelski aż 8:2. Do przerwy Orlęta prowadziły 6:0. Od 55 minuty goście grali w dziesiątkę, gdy rezerwowy bramkarz Janowianki dostał czerwoną kartkę i do bramki wszedł za niego zawodnik z pola.

II WLJM, 7 czerwca 2009, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Janowianka Janów Lubelski 8:2 (6:0)
Konieczny (trzy), Mróz (dwie), R.Kudlak (dwie), Kędziora

Orlęta: Bojanek (41 Kaczor) - Król (65 T.Kudlak), Wysokiński, Poniatowski (51 Głuchowski), Izdebski (55 Zaręba) - Kędziora (70 Matejuk), Celiński, R. Kudlak, Łukasik - Mróz, Konieczny (75 Ruciński)

Relacja:
Początek spotkania jak i cała reszta meczu należała dla gospodarzy. Celnością pod bramką Janowianki popisał się Michał Konieczny, który strzelił 3 bramki w ciągu 5 minut (2, 3 i 5 minuta). W 20 minucie bramkę na 4-0 strzelił Rafał Kudlak. W międzyczasie 2 razy Damian Bojanek obronił strzały gości. Akcja spotkania miała miejsce w 31 minucie gdy kilka podań wymienili między sobą Mateusz Kędziora i Rafał Kudlak, który ostatecznie podał do Szymona Mroza i ten mocnym strzałem pokonał bramkarza Janowianki. Bramkę na 6-0 strzelił Kędziora po mierzonym strzale w długi róg bramki przyjezdnych.
Po przerwie wymiana ciosów z obu stron. W 46 minucie sam na sam wychodził Mróz lecz został sfaulowany na linii pola karnego przez bramkarza Janowianki, który został ukarany czerwoną kartką. Drugiego gola w tym spotkaniu a 32 w całym sezonie strzelił Mróz w 49 minucie. Grając w 10 goście z Janowa Lubelskiego strzelili bramkę. W łukowskim polu karnym faul popełnił Wysokiński. Pewnym wykonawcą rzutu karnego okazał się kapitan gości. Janów ustawił się tylko na kontry. W 67 minucie kolejna bramka dla gości. Wynik spotkania w 74 minucie ustalił Rafał Kudlak po ładnej akcji z Mrozem.