Pełna treść newsa
Niedziela, 14 marca 2010 23:28; autor: Dev
Kolejne transfery za pięć dwunasta?

Ostatni sparing piłkarzy Orląt Łuków wypadł fatalnie. Podopieczni trenera Andrzeja Suchodolskiego zostali rozgromieni przez puławską Wisłę 5:0 (3:0). To nie wróży niczego dobrego przez ligowym meczem w Rejowcu Fabrycznym ze Spartą. Orlęta zagrały w tym sparingu w składzie: Sych – Szewczak, Piotr Ozygała, Fortuna, Izdebski, Grula, Purzycki, Matuszewski, Przeździak, Buga, Gaj oraz Gryczka, Lasota, Sudowski, Wysokiński, Kiryło, Wryk. W wyjściowej jedenastce, partnerem w ataku Artura Gaja był Sylwester Buga. 24-letni napastnik przywdziewał jesienią barwy czwartoligowej Jutrzenki Cegłów (Mazowieckie). Wcześniej grał w I lidze, w Zniczu Pruszków. Tej zimy Buga był jeszcze na testach w Pogoni Siedlce, ale nie dogadał się z tamtejszymi działaczami w sprawie warunków umowy.

Czy zostanie w Łukowie na najbliższą rundę? – Za wcześnie żeby o tym mówić – ucina Waldemar Bącik, dyrektor Orląt. I dodaje, że decyzja w sprawie piłkarza zapadnie dziś lub jutro. – W sparingu z Wisłą zaprezentował się dobrze. Czy stać nas na niego? Nie wiem co zaproponowała mu Pogoń. Na pewno nie stać nas na Ronaldo, a w tym przypadku myślę, że możemy się dogadać – dodaje.

Bącik dementuje tym samym ostatnie słowa trenera Andrzeja Suchodolskiego, który stwierdził, że Orląt nie stać na nowych piłkarzy. Zapowiada też, że na transferze Bugi może się nie skończyć. – Chcemy jeszcze pozyskać bramkarza. W tym tygodniu powinniśmy go załatwić. Mamy już dwóch kandydatów. Nazwisk nie podam, ale obaj mają za sobą występy w II lidze, w klubie z woj. lubelskiego. Ale nie chodzi tu o Hetmana Zamość – informuje dyrektor Bącik.

 

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał