Pełna treść newsa
Czwartek, 28 maja 2009 11:45; autor: Dev
Kto strzelił gola Avii?

Być może wczorajsza bramka z 89 minuty spotkania będzie jedną z cenniejszych dla Orląt w tym sezonie. W całym tym nerwowym zamieszaniu umknęło kto był szczęśliwym strzelcem gola. Teraz postanowiliśmy wyjaśnić pojawiające się wątpliwości.

W końcówce spotkania przy wciąż utrzymującym się wyniku bezbramkowym kibice Orląt powoli zaczęli tracić nadzieję, że jeszcze cokolwiek może dobrego się zdarzyć. Wtedy faulowany był jednak jeden z graczy Orląt. Do piłki ustawionej kilkadziesiąt metrów od bramki (po jej prawej stronie) podszedł Piotr Ozygała. Uderzył w swoim stylu, silnie, nad ziemią. Futbolówka szczęśliwie znalazła drogę do siatki. W polu karnym Avii był taki tłok, że w momencie gdy padał gol nieliczni widzowie nie mogli ocenić jak ostatecznie piłka znalazła się bramce. Widzieliśmy tylko szał radości łukowskich piłkarzy. Kto był autorem gola nie dostrzegł również spiker zawodów. Wielu obserwatorów (w tym lokalne media) zapisały bramkę wykonującemu rzut wolny Piotrowi Ozygale, wszak już nie raz cieszył nas takimi golami. Po meczu jednak okazało się, ze ostatnim który dotknął piłki i nieznacznie zmienił jej lot był Paweł Szlaski. To właśnie jemu nasza redakcja zapisała trafienie w meczu z Avią. Pierwsze dla popularnego Łysego w tym sezonie.

Kto strzelił liczy się przede wszystkim do statystyki, dla nas najważniejsze jest to, ze bramka ostatecznie padła i pozostawia ona Orlęta w grze o utrzymanie.

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał