Pełna treść newsa
Niedziela, 18 stycznia 2009 09:21; autor: Dev
Radosław Liczewski Piłkarzem Rundy! [Wyniki]

Zwycięzcą plebiscytu na Najlepszego Piłkarza Orląt Łuków w rundzie jesiennej sezonu 2008/09 został Radosław Liczewski! Drugie miejsce zajął Przemysław Rodak, a trzecie Rafał Wej.
W głosowaniu, które trwało trzy tygodnie oddaliście kilkaset unikalnych głosów. System był tak skonstruowany, że z danego komputera można było zagłosować tylko raz. W czasie trwania zabawy wyłoniła się liderująca grupa, z której w decydującej fazie pozostało dwóch zawodników. Gdy wydawało się, że niezagrożone zwycięstwo ma Radek Liczewski, uaktywnili się fani Przemka Rodaka.  Na tydzień przed końcem to właśnie ten piłkarz objął prowadzenie. Ostatecznie to jednak łukowski bramkarz wygrał kilkunastoma typami. Radosław Liczewski otrzymał 26 % wszystkich głosów, Przemysław Rodak 24 %, a trzeci na mecie Rafał Wej 18 %. Już same niewielkie różnice procentowe świadczą o tym, że wybór nie był łatwy i do końca ważyły się losy zwycięstwa. Każdy z siódemki kandydatów (pozostali: Dariusz Dziewulski, Michał Szewczak, Krzysztof Skrzymowski  i Siergiej Janicki) miał swoich zwolenników i zebrał dużo głosów.
O przyczynach sukcesu Liczewskiego za chwilę. Kibice docenili również postawę innych zawodników. Przemysław Rodak wystąpił we wszystkich meczach ŁKS-u i zawsze był ważnym członkiem drużyny. Inny nowy zawodnik Rafał Wej imponował w ofensywie, to on zwykle był motorem napędowym akcji Orląt. Kibicom zapewne zapadły w pamięci jego podania oraz stałe fragmenty gry.

Najlepszym gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do wytężonej pracy w rundzie wiosennej. Pod koniec sezonu będziemy głosować na Piłkarza Sezonu.

Warte podkreślenia jest trzecie kolejne zwycięstwo Radka Liczewskiego. Bramkarz Orląt wcześniej wygrywał nasze plebiscyty na Najlepszego Piłkarza rundy jesiennej 2007/2008 oraz Najlepszego Piłkarza Sezonu 2007/2008. Ten swoisty hat-trick świadczy o ogromnym uznaniu jakim cieszy się Radek wśród kibiców w Łukowie, ale również oczywiście o formie sportowej prezentowanej przez tego zawodnika. Już jutro Radek kończy 26 urodziny, a więc wygrana w naszym plebiscycie wydaje się miłym prezentem z tej okazji.

Radku, gratulujemy!


P.S W najbliższym czasie wśród głosujących rozlosujemy nagrody. Prosimy uważnie śledzić portal.


Najlepszy Piłkarz Orląt w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009:

1. Radosław Liczewski
2. Przemysław Rodak
3. Rafał WejRADOSŁAW LICZEWSKI


R. Liczewski urodził się 19 stycznia 1983 roku. Jest wychowankiem Pogoni Siedlce, następnie grał w Podlasiu Biała Podlaska. Od początku sezonu 2007/2008 jest zawodnikiem Orląt Łuków. W Łukowie w ciągu 1,5 roku rozegrał 42 spotkania ligowe, w których zawsze był wyróżniającą się postacią. Na bramkarza klasy Liczewskiego czekano w Orlętach od lat. Jego spokój, opanowanie i interwencje w niekiedy nieprawdopodobnych sytuacjach sprawiły, że zyskał dużą popularność wśród widzów na stadionie w Łukowie. Ponadto jest zawodnikiem niezwykle sympatycznym i uśmiechniętym, takim, o którym mówi się, że ciężko go nie lubić.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał