Środa, 29 kwietnia 2009 17:08; autor: Dev
Live: Orlęta  - Stal Rzeszów (koniec)

Od 17.00 Orlęta Łuków grają ze Stalą Rzeszów.
Relacja wymaga odświeżania.

W barwach Orląt debiutuje Andrzej Olszewski - znany bramkarz, ostatnio reprezentujący barwy Śląska Wrocław, a przez wiele lat związany z Jagiellonią Białystok.

18 min - Bramkę dla Orląt na 1:0 strzela Artur Gaj!
Łukowski napastnik otrzymał prostopadłe podanie na dobieg i umieścił piłkę w siatce.

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:0.

Wyniki do tej chwili:
Orlęta Radzyń - Unia NS 0:1, Izolator - Avia 1:0, Karpaty - Orzeł 1:0, Tomasovia - Górnik II 0:0, Resovia - Łada 0:2

Rozpoczęła się II połowa. W pierwszej połowie miała miejsce kontrowersyjna sytuacja. Zdaniem gości Olszewski faulował napastnika Stali. Sędzia jednak nie gwizdnął jedenastki co wywało przepychanki w ekipach  szkolewniowych ob drużyn.

Od początku drugiej połowy duża przewaga Stali.

49 min - 1:1 Po dośrodkowaniu ze skrzydła Stal Rzeszów wyrównała wynik.

Mecz się wyrównał.

Dwie sytuacje zmarnowane przez Artura Gaja.

Aktualne wyniki: Orlęta Radzyń - Unia NS 0:1, Izolator - Avia 1:0, Karpaty - Orzeł 1:0, Tomasovia - Górnik II 0:2, Resovia - Łada 3:2, W Łukowie nadal 1:1

Kierownik Stali odesłany na trybuny.

Zmiana wyniku w Radzyniu Podlaskim. Orlęta R. - Unia 0:2. Gospodarze ponadto nie trafiają karnego.

Stal osiąga zdecydowaną przewagę, Orlęta nastawione na kontry.

Czerwona kartka dla zawodnika Stali. W niedługim czasie otrzymał on dwie żółte kartki. Orlęta Radzyń - Unia NS już 0:3