Niedziela, 9 listopada 2008 13:23; autor: Dev
Orły grają w Nowej Sarzynie

Od 13:00 Orlęta grają w Nowej Sarzynie z Unią.

Pogoda ładna, świeci słońce, 15 stopni. Unia w czerwonych strojach, Orlęta na żółto - czarno. Widzów na stadionie około 300.

10 minuta Lekki strzał zawodnika z Łukowa Broni bramkarz Unii za chwilę 2 rzuty rożny wykonują gospodarze ale nasz brankarz je wyłapuje. Tempo meczu dość szybkie.

13 minuta Gol dla Unii. Bednarz podaje do wchodzącego w pole wtorka i na wysokości około 1 metra nad ziemią. Piłka wpada do bramki przy lewym słupku. Unia - Orlęta 1:0

22 minuta Więcej z gry ma Unia, która przeważa. Gospodarze grają długimi podaniami, Orlęta oddały 2 strzały w światło bramki. Unia nadal prowadzi 1:0

27 minuta Orlęta strzelają bramkę jednak sędzia odgwizduje spalonego. Mecz toczony w środkowej części boiska choć do głosu zaczynają dochodzić Łukowianie.

35 minuta Orleta w końcu przeważają. Kilka dośrodkowań z lewej strony. Jeden ze strzałów Orłat trafia niestety w słupek. Wynik nadal bez zmian

45 minuta Unia gra przeważnie z kontry. W 45 minucie ratuje nas od straty 2 bramki poprzeczka  Gra dość wyrównana ale więcej pracy ma nasz bramkarz do przerwy Unia prowadzi 1-0.

50 minuta
Unia stworzyła groźną kontę i powinno być 2-0 dla gospodarzy. Na nasze szczęście wynik pozstaje bez zmian.

58 minuta Tracimy drugą bramkę. Jedno z dośrodkowań dochodzi do napastkia gospodarzy Judy i ten z 5 metrów nie daje szans naszemu bramkarzowi

60 minuta Unia Nowa Sarzyna - Orłęta 2:0 Wtotrek 13, Juda 58

63 minuta Przegrywamy juz 3:0. Niestety Bednarz minął 2 obrońców zagrał do Judy, a ten pokonuje naszego bramkarza. Jest już po meczu. Nie takiego obrotu sprawy się spodziewaliśmy.

65 minuta Unia Nowa Sarzyna - Orlęta 3:0 Wtotrek 13, Juda 58, 63

77 minuta
Goście nie mogą oddać strzału na bramkę Unii. Kolejne rzuty rożne wykonują gospodarze, którzy wyraźnie dominują na boisku

80 minuta W końcu celny strzał zawodnika Orłat z rzutu wolnego. Na raty broni  bramkarz Unii. Nadal 3:0.

Koniec meczu Unia Nowa Sarzyna - Orlęta 3-0 Wtorek 13, Juda 58, 63 . Gospodarze wygywają dość pewnie. Obrona Orląt nie potrafiła poradzić sobie z atakami gospodarzy . Natomiast strzały Orłat były zbyt lekkie . Mini realcja była możliwa dzięki Marcinowi "SOKÓŁ" z Nowej Sarzyny. Dziękujemy.