Sobota, 25 października 2008 12:55; autor: Dev
Live ze Świdnika

Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji z meczu Avia Świdnik - Orlęta Łuków. Live od 14.00

AVIA ŚWIDNIK - ORLĘTA ŁUKÓW 1:1 (1:1)
koniec

0:1 Skrzymowski 37
1:1
Białek 45

Orlęta:
Liczewski - Wróbel, Janicki, Żółkowski, P.Szewczak, Wej (46 Żurawski), Marciniak, (M. Szewczak) Rodak, Ozygała, Skrzymowski (Gaj), Dziewulski.

Rezerwa: Gaj, Żurawski, M.Szewczak, Lipiec, Jodełka

Widzów: 200

Sędzia: Marek Mirosław

Żółte kartki: Żółkowski (Orlęta)

Sprawiedliwy wynik meczu III ligi Avia Świdnik - Orlęta Łuków. W perspektywie 90 minut mecz był wyrównany. Orlęta wprawdzie w II połowie już nie stworzyły sobie bardzo dogodnych okazji ale grały uważnie w obronie. Można wprawdzie wspomnieć o dośrodkowaniu Pawła Szewczaka, kiedy to bramkarz wypuścił piłkę z rąk, a Artur Gaj stanął przed szzansą strzelenia do pustej bramki. Niestety arbiter odgiwzdał faul na bramkarzu.  Jest to piąty z rzędu remis Orląt. Wręcz niebywałe. Wieczorem postaramy się o relację ze spotkania.

Koniec meczu

90\'
Akcje prowadził Rodak, ale fauluje rywala. Doliczony czas gry.

87\'
Na boisku nie dzieje się już nic ciekawego

81\'
Błąd Sebastiana Żółkowskiego naprawia Siergiej Janicki. Dobry mecz Janickiego i Ozygały.

79\'
Mecz się wyrównał. Wynik bez zmian.

65\'
Kolejna zmiana w Orlęta. Marciniaka zastępuje Michał Szewczak.

62\'
Ponownie Avia w natarciu, uderzenie z około 20 metrów. Było blisko. Gospodarze dyktują warunki na boisku.

54\'
Akcja Avii. Wszystko wyjaśnia Piotr Ozygała.

46\'
Zmiana w Orlętach, za Rafała Weja wszedł Marcin Żurawski. Sędzia rozpoczyna II połowę

Trwa przerwa.
W innym meczu Resovia Rzeszów - Izolator Boguchwała 0:0 do przerwy.

Trwa przerwa.  Niedługo cieszyły się prowadzeniem Orlęta. Zaraz po bramce dla naszego zespołu trener Avii postanowił zrobić zmianę. Na boisku pojawił się Wojciech Białek. Już w swojej pierwszej akcji zdobył gola. Zmiana szkoleniowca Avii była reakcją na słabą postawę Świdniczan. Avia gra kiepsko Jest szansa na punkty dla Orląt. Nasza drużyna nastawiona jest przede wszystkim na kontry ale w pierwszych 45 minutach potrafiła stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji. Sędzia niepotrzebnie pozwala na zbyt ostrą grę. Kilka jego decyzjii było co najmniej niezrozumiałych.

Przerwa.

45\' Rozmontowana obrona Orląt. Wociech Białek wyrównuje. Klasyczna bramka do szatni.

40\' Żółta kartka dla Sebastiana Żółkowskiego. Mecz się zaostrza.

37\' Wspaniałe zagranie Rafała Weja i Krzysztof Skrzymowski z 5 metrów strzela głową na 0:1 dla Nas! Brawo Skrzynia! Brawo Orlęta!

30\' Orlęta w natarciu! Dariusz Dziewulski z woleja, obok bramki.

29\' Wreszcie dobra akcja gości. Super okazja po rozgraniu Weja z Marciniakiem. Krzysztof Skrzymowski bardzo blisko. Kończy się rzutem rożnym.

23\' Bez bramek

20\' Zamieszanie w polu karnym Avii Świdnik. Kamil Marciniak strzela z przewrotki ale obok bramki. Gospodarze lepiej i częściej operują piłkę. Orlęta nastawione na kontrę.

13\' Wynik bez zmian 0:0

4\' Orlęta gubią się w obronie. Ciężkie pierwsze minuty.

3\' Głową strzelał Paweł Pranagal z Avii. Minimalnie przestrzel.a Było groźnie.

1\' Początek meczu. Orlęta na żółto-czarno, Avia na niebiesko. Pochmurno, bardzo zimno.