Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 08:09; autor: Dev
Lider pokonany! ŁKS Łazy - Orlęta Łuków 1:3

Pojedynek na boisku lidera był wyrównany ale to goście zachowali więcej zimnej krwi pod bramką rywali. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka - w swoim stylu gola zdobył Łukasz Kiryło. Orlęta ponad 20 minut drugiej połowy grały w osłabieniu po czerwonej kartce Eryka Bednarskiego. Łukowski bramkarz był pierwszoplanową postacią drugiej połowy. Najpierw w 46 minucie spowodował rzut karny ale za chwilę obronił strzał Michała Purzyckiego. Dosłownie kilkadziesiąt sekund później Orlęta strzeliły drugą bramkę. Dośrodkowanie z prawej strony Radosława Szustka zamknął Damian Soćko. W 56 minucie niefrasobliwość Bednarskiego wykorzystał Bartłomiej Młynarczyk i zdobył kontaktową bramkę. 10 minut później golikper żółto-czerwonych musiał opuścić boisko. Prawdopodobnie nie zorientowal się, że jest już za linią pola karnego i pewnie złapał piłkę w ręce. Od sędziego otrzymał żółtą kartkę, a że za spowodowanie karnego miał już jedną to jego udział w meczu się zakończył. Ostatnie minuty meczu to przewaga gospodarzy, ale to Orlętom udało się wyjść z zabójczą kontrą i debiutant Mateusz Wołoszka - na raty zdobył gola na 3:1

Liga okręgowa - 2 kwietnia 2017, 16:00 - Łazy
ŁKS Łazy - Orlęta Łuków 1:3 (0:1)
Młynarczyk 56 - Kiryło 32, Soćko 47, Wołoszka 89

Orlęta: Bednarski - Machniak, Fortuna, Bulak, Czernic - Gajownik (60 Kierych), M.Ebert (90 Gałach), Szustek (77 Wołoszka), Soćko (67 Strachota), Kiryło, Wysokiński.

ŁKS Łazy: Krasuski – Momot, Safiański, Przybysz, Goławski, Janaszek, Izdebski, Tchórzewski (53 Młynarczyk), Purzycki, Gryczka, Sych

Żółte kartki: Ebert, Bednarski

Czerwona kartka: Bednarski (za dwie żółte) 67

W 46 minucie Michał Purzycki nie wykorzystał rzutu karnego (Eryk Bednarski obronił)