Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 12:09; autor: Dev
Media o meczu z Karpatami

Początek spotkania należał do gości, a ekipa Roberta Różańskiego może mówić o dużym szczęściu.Włodzimierza Lisiewicza w piątej minucie wyręczyło... spojenie, 60 sekund później słupek, a w kolejnych minutach już sam bramkarz uwijał się jak w ukropie. 28-letni golkiper, co chwilę bronił groźne strzały rywali, ale gola nie puścił.

Po przerwie gra nieco się wyrównała i kibice nie oglądali już tylko spięć pod bramką Orląt. Wreszcie w końcówce miejscowi przenieśli grę pod bramkę przeciwników i już w doliczonym czasie gry mogli pokusić się po zwycięskie trafienie. Sylwester Buga strzelił do siatki, ale piłka odbiła się jeszcze od Michała Osiaka, który był na pozycji spalonej i sędzia słusznie nie uznał tej bramki.

W następnej serii gier podopieczni trenera Różańskiego zmierzą się z innym beniaminkiem, Lublinianką-Wieniawą.

Źródło: Dziennik Wschodni

Jedyną zdobycz wywalczyły w weekend Orlęta z Łukowa, lecz wynik 0:0 u siebie z Karpatami Krosno trudno uznać za sukces (nawet zważywszy na przebieg spotkania). Już w początkowych minutach zawodów krośnianie mogli zdobyć dwa gole, lecz najpierw Bartłomiej Buczek przymierzył w poprzeczkę, a następnie Tomasz Liput sprawdził wytrzymałość słupka. Miejscowi zdołali nawiązać wyrównaną walkę z przeciwnikiem dopiero pod koniec pierwszej odsłony, jednak nie przełożyło się to na klarowne okazje. Po przerwie do ataku ponownie ruszyły Karpaty, ale za każdym razem Orlęta ratował Włodzimierz Lisiewicz. Golkiper „żółto-czerwonych” wyszedł obronną ręką z pojedynków z Ireneuszem Zarzyką, Marcinem Włodarskim i Pawłem Jąrząbem. Miejscowi wypracowali sobie najlepszą szanse w doliczonym czasie gry i nawet zdołali trafić do siatki, lecz arbiter sygnalizował pozycję spaloną Sylwestra Bugi i gola nie uznał. Ostatecznie starcie zakończyło się szczęśliwym dla Orląt remisem.

Źródło: Wspólnota