Pełna treść newsa
Poniedziałek, 3 marca 2014 23:13; autor: Dev
Media: Orlęta bez świeżości

Zespół z Łukowa przegrał trzeci z rzędu sparing. Drużyna trenera Pawła Gruli prezentuje w meczach kontrolnych kiepską formę. Z rozegranych dotychczas pięciu spotkań Orlęta wygrały tylko jedno, z Wilgą Garwolin 4:1. Pozostałe cztery zakończyły się dla łukowian porażkami, w tym bardzo wysokimi, po 2:5 z Pogonią II Siedlce i Czarnymi Węgrów, a także 2:7 z Pogonią Siedlce. W sobotę lepszy od Orląt okazał się ich ligowy, a zarazem lokalny rywal, Lutnia Piszczac, zwyciężając 3:1.

– Te wyniki to efekt okresu przygotowawczego – tłumaczy Stanisław Chudzik, kierownik drużyny z Łukowa. – Chłopaki mają w nogach ciężkie treningi i to wychodzi w czasie sparingów. Od 60-70 minuty meczu nie mają już siły. Ale do ligi jest jeszcze prawie miesiąc, więc jesteśmy spokojni o to, że świeżość przyjdzie, a przynajmniej powinna – dodaje.

W zespole z Łukowa wiosną mogą zagrać dwaj zawodnicy Pogoni II Siedlce: pomocnik Daniel Miler i napastnik Michał Czarczyński. – Obaj na razie trenują cały czas w Siedlcach, a do nas przyjeżdżają na sparingi, bo tak umówiliśmy się z Pogonią – wyjaśnia Chudzik. W kolejnym meczu kontrolnym Orlęta zmierzą się w sobotę z Podlasiem Biała Podlaska.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał