Pełna treść newsa
Niedziela, 4 maja 2014 13:53; autor: Dev
Napięty terminarz sztangistów

Sezon zawodów w podnoszeniu ciężarów ruszył na dobre. I tak samo łukowscy sztangiści, po okresie przygotowawczym wchodzą w część startów w zawodach. Po I Rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski II Ligi, gdzie drużyna łukowskich "Orląt" zajmuje pierwsze miejsce, na 24 maja zaplanowano II rundę DMP, która odbędzie się w Łukowie w mniejszej sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2. Będzie to kolejna impreza sportowa, w której będą mogli uczestniczyć mieszkańcy naszego miasta z okazji Dni Łukowa. 

Tydzień wcześniej zaś odbędą się w Siedlcach Mistrzostwa Polski LZS Juniorów, a tam o medale będzie walczyło dwóch reprezentantów "Orląt\', mistrz Polski Jarosław Daniluk i Patryk Czerwonogrodzki. 

Najwcześniej, bo już 10 maja 4 zawodników wystąpi w Zamościu w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 20.

W ostatnim dniu maja najmłodsi wychowankowie Jana Dmowskiego i Roberta Dołęgi zaprezentuje się w zawodach w Terespolu. Najważniejszą imprezą końca sezonu wiosennego będą niewątpliwie Mistrzostwa Polski Juniorów, gdzie o medale powalczą dwaj mieszkańcy Trzebieszowa: Jarosław Daniluk i Patryk Czerwonogrodzki. Zawody te odbędą się w dniach 6-8  czerwca w Zamościu. A już po tygodniu juniorzy młodsi wyjadą do Biłgoraju walcząc w eliminacjach strefowych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się miesiąc później w Obornikach Śląskich. Przypomnijmy, iż rok temu na tych zawodach łukowscy sztangiści wywalczyli dwa medale. Złoty zdobył Jarosław Daniluk, a brązowy Kamil Przybysz. Na kibiców podnoszenia ciężarów jak i  na samych zawodników czeka więc wiele emocjonujących imprez.


zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał