Pełna treść newsa
Środa, 30 czerwca 2010 16:27; autor: Sk8ter
Nic się nie stało

Publikujemy artykuł Dziennika Wschodniego, w którym dyrektor Waldemar Bącik opowiada o planach na nowy sezon i po raz kolejny opowiada o odwołanym meczu z Chełmianką, który ostatecznie zakończył się walkowerem dla drużyny gości.

Orlęta Łuków znów mierzą w III ligę

W Łukowie nie przejmują się niepowodzeniem minionego sezonu. W przyszłym znów na poważnie zamierzają szturmować bramy III ligi. Gorące lato zapowiada się też w Niedrzwicy.

Pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego zbierze się zarząd Orląt, na którym zapadną istotne decyzje dla przyszłości klubu. Jakie? – Chcemy utrzymać obecny skład, a do tego pozyskać jeszcze paru piłkarzy żeby wzmocnić drużynę – zdradza Waldemar Bącik, dyrektor sportowy Orląt. – Naszym celem w nadchodzącym sezonie będzie walka o awans do III ligi.

W Łukowie wakacje są więc tylko na papierze, bo w rzeczywistości działacze prowadzą intensywne rozmowy z piłkarzami mogącymi przyjść do Orląt. Kim są ci gracze to już słodka tajemnica klubu.

Tak samo jak inne sprawy personalne, w tym najważniejsza dotycząca obsady stołka trenera. – Na pewno będą niespodzianki, bo chcemy czymś zaskoczyć naszych kibiców – zapowiada Bącik.

Pewne jest także to, że łukowscy piłkarze rozpoczną zajęcia 12 lipca. A kibice Orląt rzeczywiście potrzebują teraz czegoś na ukojenie nerwów, po tym jak działacze odwołali mecz z Chełmianką, za co zresztą Orlęta zostały ukarane przez LZPN walkowerem.

Dyrektor Bącik broni tej decyzji. – Na pewno nie jest nam wstyd z tego powodu. Wręcz przeciwnie. Uważam, że zachowaliśmy się odpowiedzialnie. Nie byliśmy gotowi na przyjęcie tysiąca wrogo do siebie nastawionych fanów. Poza tym ten mecz był wyłącznie o prestiż – tłumaczy.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał