Pełna treść newsa
Niedziela, 21 lutego 2010 21:44; autor: Dev
Nie ma pieniędzy, nie ma wzmocnień

Piłkarze z Łukowa mają już za sobą cztery mecze sparingowe. Kolejnym rywalem Orląt miał być w sobotę PKS Radość Warszawa, ale mecz został przełożony na 27 lutego (godz. 12, boisko w Miętnem).
Z kolei w minioną środę łukowianie pokonali grającego w bialskopodlaskiej okręgówce Sokoła Adamów 2:1.

Bramki dla czwartoligowca zdobyli Paweł Szlaski i Przemysław Ozygała. Orlęta zagrały w tym meczu w składzie: Sych – Izdebski, Piotr Ozygała, Fortuna, Gryczka, Wróbel, Szlaski, Grula, Matuszewski, Kiryło, Gaj oraz Przemysław Ozygała, Łukasik, Kmieć, Przeździak i Wysokiński. – Boisko było straszne zaśnieżone i piłkarze nie grali tylko biegali – mówi Andrzej Suchodolski, trener Orląt.

Jak już informowaliśmy klub interesuje się pozyskaniem pomocnika Jakuba Krzyżanowskiego z Pogoni Siedlce. – Właściwie to my o niego nie zabiegamy, sam się do nas zgłosił. Nawet nie widziałem co prezentuje. Rozmawialiśmy tylko przez telefon. Chciałbym żeby zagrał w najbliższym sparingu wtedy możemy pomyśleć co dalej – zaznacza Suchodolski.

Wszystko wskazuje w tej chwili na to, że Krzyżanowski może być jedynym nabytkiem Orląt. Szkoleniowiec łukowian ubolewa nad tym, że kadra zespołu nie wzbogaci się o nowych, wartościowych piłkarzy. – A przydałoby się paru takich. Tej zimy odeszło od nas dziewięciu zawodników, a doszli tylko wychowankowie z drużyny juniorów – uzasadnia.

Według jego opinii możliwości Orląt na transferowym rynku ogranicza brak pieniędzy. – Chłopaki chcą zarobić przynajmniej na piwo. Zresztą wcale się im nie dziwię. Jak mają grać za czapkę śliwek w Łukowie to zawsze wybiorą tego, kto zapłaci im więcej – kwituje Suchodolski.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał