Pełna treść newsa
Sobota, 18 września 2010 09:21; autor: Dev
Bącik: Nie wykonujemy nerwowych ruchów

Niedzielne spotkanie Orląt Łuków z Lublinianką będzie szczególne ważne dla Roberta Różańskiego, szkoleniowca gospodarzy. Po sześciu spotkaniach "żółto-czerwoni” mają na koncie 7 punktów, o 9 mniej niż lider z Radzynia Podlaskiego. – W naszym klubie nikt nie wykonuje nerwowych ruchów. Nie bierzemy pod uwagę porażki z Lublinianką i nie zastanawiamy się już teraz, co by było gdyby – twierdzi Waldemar Bącik, dyrektor Orląt. – Wyniki na razie są niezadowalające, ale w sporcie bywa różnie. Czy postawiliśmy jakieś ultimatum trenerowi? Tak i ono dotyczy wszystkich: trenera, piłkarzy, dyrektora i zarządu. To ultimatum wygrywania spotkań. Jeżeli nie pokonamy Lublinianki, wówczas zastanowimy się, co dalej robić – powiedział Jarosław Sych, prezes Orląt.

Zamieszaniem wokół własnej osoby nie przejmuje się sam Różański. – Jeśli mają mnie zwolnić, zrobią to. Ja koncentruje się nad przygotowaniem zespołu, abyśmy wreszcie zaczęli seriami zdobywać punkty – zapewnia trener.

W sobotę do składu Orląt powrócą najprawdopodobniej Paweł Grula i Paweł Szlaski. – To dla nas spore wzmocnienie. Ich nieobecność w dużej mierze spowodowała stratę punktów w meczu z Włodawianką. Teraz o korzystny rezultat powinno być znacznie łatwiej– dodaje Różański.

Problemy kadrowe mają za to w Lublinie. Z Orlętami na pewno nie zagra Stefan Kucharzewski, a pod znakiem zapytania stoi też występ Radosława Chmielnickiego i Mateusza Turowskiego.

– Mamy też kilka innych drobniejszych urazów, które mogą trochę pokrzyżować szyki. Mimo tego pojedziemy do Łukowa po zwycięstwo – zapewnia Zbigniew Grzesiak, szkoleniowiec Lublinianki.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał