Pełna treść newsa
Niedziela, 12 czerwca 2011 10:30; autor: Dev
Niedziela rozstrzygnięć? Orlęta - Start 17:00

Dzisiaj rozegramy swój ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku w Łukowie. Po emocjach związanych z awansem Pogoni do II ligi sprawdzenie formy naszych piłkarzy może nie jest najbardziej atrakcyjnym wydarzeniem ale jednak potem czekają nas długie dwa miesiące bez meczów. Oprócz dzisiejszego meczu ze Startem Krasnystaw (stadion, 17:00) rozegramy jeszcze dwa wyjazdowe pojedynki z Wieniawą Lublin i Unią Bełżyce oraz dostaniemy 3 pkt walkowerem za grę z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Jako, że nasi wygrali trzy ostatnie mecze oczekujemy dobrej passy do końca sezonu i wywalczenia trzeciej pozycji w tabeli.

Dla nieobecnych oraz fanów z Krasnegostawu relacja na Twitterze. 

Wczorajsza wygrana w 94 minucie Stali Kraśnik z Unią Bełżyce pozbawiła matematycznych szans na awans naszej drużyny. Wprawdzie możemy się jeszcze zrównać punktami ze Stalą Kraśnik ale mamy gorszy bilans bezpośrednich meczów. Orląt Radzyń nie dogodnimy, gdyż oni podobnie jak my dostaną 3 pkt walkowerem za mecz z Huraganem.

Przy dzisiejszym zwycięstwie Orląt nad Startem oraz remisie lub porażce Huczwy Tyszowce z Orlętami Radzyń, awansujemy na 3 miejsce w tabeli. Wczoraj punkty nieoczekiwanie straciły ekipy Lublinianki i Lewarty Lubartów.

Remis w meczu Orlęta Radzyń - Huczwa Tyszowce zapewni awans do III ligi Radzynianom. Podobnie jak zwycięstwo.

Gdyby Orlęta Radzyń wygrały z Huczwą ucieszą się także w Kraśniku, bo również dzisiaj awansują do III ligi. Gdy Huczwa wyrwie remis w Radzyniu, Stal musi walczyć dalej (gorszy bilans bezpośrednich spotkań). Podobnie gdy Huczwa wygra z Orlętami Radzyń to i one muszą poczekać co najmniej jedną kolejkę na świętowanie.

W poniedziałek po niedzielnych rozstrzygnięciach przygotujemy analizę pod kątem tego kto będzie grał w IV lidze w przyszłym sezonie.

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał