Pełna treść newsa
Poniedziałek, 1 listopada 2010 10:34; autor: Dev
Nieskuteczni

Kibice, którzy w niedzielę pofatygowali się na stadion w Łukowie mogą być rozczarowani. Spotkanie Orląt z Wieniawą Lublin nie było porywającym widowiskiem. Remis to wynik, do którego żadna ze stron nie może się przyczepić. Chociaż... – Mieliśmy więcej klarownych sytuacji – mówi Robert Różański, trener zespołu z Łukowa. – Brak zwycięstwa, to "zasługa” słabej skuteczności. Gdybyśmy wykorzystali choć jedną okazję, to nasze humory byłyby zupełnie inne – dodaje.

Szkoleniowiec "żółto-czerwonych” ma rację, narzekając na nieskuteczność swoich zawodników. Już w 3 min gola powinien zdobyć Artur Gaj, ale mając przed sobą tylko bramkarza, uderzył nad poprzeczką. Dziesięć minut później przed podobną szansą stanął Patryk Romaniuk. Niestety, on także nie potrafił skierować futbolówki do siatki.

Okazje do strzelenia goli miała też Wieniawa. Obie w drugiej połowie. Najpierw, w 65 min Rafał Bielak minimalnie niecelnie uderzył z rzutu wolnego. Z kolei w 80 min Michał Walendziak zmarnował kontrę, w której goście wychodzi pięciu na trzech.

– Cieszymy się z punktu, bo zagraliśmy nieźle. Nie broniliśmy się przez cały mecz. Próbowaliśmy kontratakować. Niestety, nie udało się zdobyć gola. Mimo to, musze pochwalić swoich zawodników, bo widać było, że chce im się grać – kończy Jerzy Wyroślak, trener Wieniawy.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał