Pełna treść newsa
Czwartek, 25 września 2008 15:29; autor: Dev
Nowa orleta.lukow.pl ! Kilka słów na początek...

Trochę sam w to nie wierzę, ale tak - udało się. Właśnie ma miejsce premiera nowej orleta.lukow.pl.

Czwartek, 25 września 2008. Słoneczne popołudnie. Ha! Właśnie! Nawet pogodę udało się zamówić. Zdecydowanie to jest dobry dzień na takie wydarzenie. Zdecydowanie.

Trochę to wszystko trwało. Ci co znają sytuację pewnie uśmiechają się teraz pod nosem. Też się uśmiecham. Widocznie tyle miało trwać :) Wszak, jak z kimś kiedyś ustaliłem, przypadków nie ma.

 

Szczerze powiem, że jak prawie siedem lat temu przyszedł do mnie kolega i powiedział: "Ty Ama, a może by zrobić stronę o Orłach", nigdy nie pomyślałem, że uda się to tak długo ciągnąć. Ale się udaje. Ze stron klubów 4 ligi lubelskiej, które wtedy razem z nami istniały w internecie nie przetrwał już nikt. Tym bardziej się cieszę. Przez ten okres poznałem wiele fajnych osób w Łukowie i w regionie. Z wieloma utrzymuję kontakt, z wieloma się zaprzyjaźniłem, są dla mnie ważni, o wielu mówię – mogę na nich liczyć.

 

Do rzeczy. Oddajemy Wam dzisiaj do użytku zupełnie inny portal o naszym ukochanym klubie. To co na pierwszy rzut oka widać to nowoczesny design. To co nie widać – a podobno też jest! :) – nowy silnik. Staraliśmy się by strona była miła dla oka i funkcjonalna. By pod ręką było wszystko to co kibic Orląt Łuków powinien wiedzieć.


Na samej górze pod logiem umieściliśmy główne menu, składające się z siedmiu kategorii. Po najechaniu na każdą z nich widzimy kolejne rozwijalne menu. Wybierając jedną z podstron oprócz jej treści, pojawia się po prawo opcja „nawiguj po dziale” dzięki której w szybki sposób możemy poruszać się po danej kategorii.

Nowością na stronie głównej są trzy sekcje pod głównym menu tzw „boxy”. Pierwszy dotyczy spotkań Orląt. Przewijając wstecz/wprzód możemy dotrzeć do kolejnych gier Orląt w tym sezonie. Zapoznać się z relacją meczową, dowiedzieć co się działo od strony kibicowskiej, czy obejrzeć multimedia. Środkowy „boks” to oczywiście kalendarz. Na czerwono zaznaczone zostały terminy spotkań ŁKS-u. Klikając na taką datę przeniesieni zostaniemy do sprawozdania z meczu.
Kolorem żółtym oznaczyliśmy inne wydarzenia związane z klubem np. urodziny zawodników czy sprawy innych sekcji. Tutaj też - o ile do danego wydarzenia jest przygotowana notatka – możemy jednym kliknięciem poznać więcej szczegółów. Zachęcam do klikania w datę... 25 września 2008. Też jest na żółto :)
Ostatni boks to rozgrywki. Zawsze pod ręką będziecie mogli sprawdzić wyniki danej kolejki oraz wcześniejszych.

 

Wodzimy oczami niżej i ukazuje się nam tzw. „Hot News” czyli najbardziej gorąca wiadomość związaną z Orlętami. Klikamy w tytuł i już wiemy „co się stało”.
Dalej tradycyjnie newsy, a po prawej stronie kilka sekcji ułatwiających korzystanie z serwisu: Nowości, Najczęściej czytane i Ostatnio komentowane.
Strona została też w pełni zintegrowana z tabelami rozgrywkowymi wszystkich łukowskich drużyn.

To chyba na tyle. Resztę poznacie sami „w praniu”. Oczywiście jest jeszcze sporo rzeczy niedokończonych ale to tak byśmy mieli co robić. Mam nadzieję, że z czasem wszystko się uda uzupełnić.

 

Na koniec chciałbym podziękować. Po pierwsze chłopakom, którzy się do tego przyczynili. Wróć! Nie przyczynili. To oni wszystko zrobili. Rafał, Sk8ter, Manwe, Molek - poświęcili swój czas i umiejętności. Każdy dołożył swoją cegiełkę. Dzięki Wam – super wyszło!
Chciałbym też podziękować wszystkim odwiedzającym dotąd stronę. A wiem, że są też tacy, którzy zaglądają tutaj od początku. Strona bez czytelników to tylko sztuka dla sztuki.
Aha i jeszcze ktoś został. Dzięki tym wszystkim, którzy znając sytuację cierpliwie czekali i potrafili się ugryźć w język, gdy na usta nasuwały się uszczypliwości.

 

Zapraszam do częstego odwiedzania orleta.lukow.pl

Pozdrawiam,

Dev

 

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał