Pełna treść newsa
Czwartek, 22 września 2011 21:19; autor: Dev
Orlęta Łuków wyszły na prostą

Piłkarze IV ligi mają za sobą siedem kolejek spotkań. Bezapelacyjnym liderem jest Lublinianka Wieniawa, która wypracowała sobie już siedem punktów przewagi nad drugą drużyną. A za plecami zespołu trenera Marka Sadowskiego toczy się zacięta walka. Ostatnie tygodnie były bardzo udane dla dwóch bialskich ekip: Podlasia II Biała Podlaska i Orląt Łuków. Ci pierwsi dzięki trzem z rzędu wygranym awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Z kolei łukowianie zgarnęli komplet punktów już drugi raz z kolei i powoli tracą opinię tych, którzy lubią remisy, bo do tej pory zanotowali ich już cztery.

– Na pewno szkoda tego, ale muszę podkreślić, że w meczach z Lewartem i Bogdanką II zagraliśmy dobrze i zabrakło nam tylko tej jednej bramki. Wiedziałem, że to w końcu drgnie i się przełamiemy. Teraz chcemy podtrzymać formę z Huczwy w kolejnym spotkaniu z Omegą – mówi Robert Różański, trener Orląt. 

Ciekawostką jest fakt, że łukowianie to druga po Lubliniance Wieniawie drużyna, która nie doznała w tym sezonie porażki.

– W tej drużynie jest spory potencjał mimo, że w porównaniu z tamtym sezonem nie mamy pięciu doświadczonych zawodników, a szósty Artur Gaj również nie zagra w tej rundzie. Ale ja ufam swoim piłkarzom i cieszę się z tych wyników, które do tej pory zrobili – podkreśla Różański. 

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał