Niedziela, 20 października 2013 17:01; autor: Dev
Orlęta Łuków - Powiślak Końskowola 3:1

Dwa gole Dariusza Dziewulskiego oraz jeden Artura Gaja zapewniły Orlętom Łuków zwycięstwo nad Powiślakiem Końskowola 3:1. To goście jako pierwsi objęli prowadzenie ale jeszcze przed przerwą jedenastkę skutecznie egzekwował Dziewulski. W drugiej połowie Dziewulski strzelił po raz drugi, a w doliczonym czasie gry swoją 100 bramkę w ligowych meczach dla Orląt strzelił Artur Gaj! Trzecie z rzędu zwycięstwo pozwoliło żółto-czerwonym zbliżyć punktowo się do ligowej czołówki. Nadal mamy jedno spotkanie zaległe i ewentualna wygrana z Lewartem da nam trzecią pozycję w tabeli.

IV liga lubelska, 20 października 2013, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Powiślak Końskowola 3:1 (1:1)
Dziewulski 40 (karny), 81, Gaj 90 - Kopeć 12

Orlęta: Matłacz - Jurek, Bulak, Przybysz, Szlaski - Kozłowski, Matuszewski, Ozygała (78 Gaj), Wołoszka - Botwina (83 Wałachowski), Dziewulski

Informacje meczowe z: regiowyniki.pl