Środa, 5 sierpnia 2009 18:50; autor: Bartlomeo
Orlęta Łuków - Radomiak Radom 3:2 (3:0)

W dzisiejszym sparingu nasza drużyna wygrała z Radomiakiem Radom 3:2 (III liga łódzko - mazowiecka). W zespole Orląt wystąpiło pięciu nowych zawodników  - obcokrajowców zza wschodniej granicy (bramkarz, obrońca, dwaj pomocnicy i napastnik). Dwóch z nich wpisało się na liste strzelców, jedna bramka była samobójcza.

Pierwsza połowa to czas dominacji Orląt, w której nasi zawodnicy strzelili dwie bramki. Na pochwałę zasługują zawodnicy testowani, którzy grali bardzo ambitnie i efektywnie. Dużo wnieśli do naszej gry podczas tego meczu. W drugiej połowie nasz skład bazował już na juniorach i do ataku ruszył Radomiak, który zdołał strzelić dwa gole. Nasi piłkarze pod koniec spotkania również stworzyli kilka groźnych sytuacji.

Sparing, 5 sierpnia 2009, 17:00 - Łuków

Orlęta: zawodnik testowany - Szlaski, zawodnik testowany, Izdebski, Ozygała, zawodnik testowany, Wryk, Grula, zawodnik testowany - Gaj, zawodnik testowany
Po przerwie zagrali: Gryczka, S.Matuszewski, Sudowski, Oponowicz, Kiryło, Fortuna, Mróz, Lasota, Sych