Niedziela, 8 września 2013 21:25; autor: Dev
Orlęta Łuków - Victoria Żmudź 1:3

Orlęta Łuków przegrały pierwszy mecz w sezonie na własnym boisku. Pogromcą naszej drużyny okazała się Victoria Żmudź. Goście wygrali 3:1. Był to to pierwszy pojedynek obu ekip w historii. Gola dla Orląt strzelił Michał Botwina w 6 minucie i ta bramka dawała prowadzenie naszemu zespołowi. Victoria wyrównała już w 13 minucie, a w drugiej połowie dołożyła kolejne dwa trafienia. Po 6 kolejkach zajmujemy 3 miejsce w tabeli IV ligi lubelskiej.

IV liga lubelska, 8 września 2013, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Victoria Żmudź 1:3 (1:1)
Botwina 6 - Wagner 13, Ł. Kiejda 60, Mroczek 85

Orlęta: Tryboń – Szlaski, Bulak (59 Przybysz), Sobiech, Ozygała, Marciniak (46 Kozłowski), Matuszewski (68 Wołoszka), Dziewulski, Wałachowski, Botwina, Gaj

Victoria: Wikło – Kostecki, Kotowski, Klajda, Leśnicki, Pogorzelec, Sawa, Ł. Kiejda (75 Wysokiński), Kasprzycki (60 Barabasz), Wagner (81 Olęder), Mroczek (85 Panasiuk)

Żółte kartki: Wołoszka, Gaj, Szlaski, Botwina (Orlęta) – Kotowski (Victoria)

Sędzia: Jakub Bancerz (Lublin)