Pełna treść newsa
Niedziela, 25 lipca 2010 10:22; autor: Dev
Pamiętaj o Twitterze Orląt!

Przypominamy wszystkim odwiedzającym nasz portal o nowej platformie jaką uruchomiliśmy pod koniec ubiegłego sezonu. Od czerwca serwis orleta.lukow.pl jest też na Twitterze. Za jego pomocą prezentujemy Wam krótkie informacje, komentarze, ciekawostki o wydarzeniach związanych z Orlętami. Od dzisiaj będziemy też szerzej wykorzystywać go do przekazywania newsów z obozów innych zespołów czwartoligowych.

Jak śledzić nas na twitterze? Sposobów jest kilka. Na stronie orleta.lukow.pl umieściliśmy ramkę, gdzie ukazują się najnowsze twitty. Można również wejść bezpośrednio na nasze konto na stronie: http://twitter.com/orletalukowpl gdzie są już wszystkie newsy.


Przeniesie nas tam button, też umieszczony na portalu Orląt.

Twittera można śledzić również w komórce lub za pośrednictwem kanału RSS. Czytnik RSS znajdziecie w swoich przeglądarkach internetowych (Mozilla, IE, Opera, Chrome itd) a także w systemach operacyjnych Windows (Vista, 7).

Zachęcamy do odwiedzania Twittera, gdyż jest to najszybsza forma komunikacji redakcji z użytkownikami. Newsa-twitta możemy „wrzucić” w każdym miejscu i czasie z telefonu komórkowego i od razu zostanie on umieszczony na stronie. Gwarantuje to, że będziemy na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami związanymi z naszym klubem.

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał