Pełna treść newsa
Wtorek, 3 listopada 2009 08:37; autor: Dev
DW: Pechowa trzynastka łukowian

Piłkarze Roztocza sprawili największą niespodziankę w 13. kolejce spotkań pokonując jednego z pretendentów do awansu. Dla zespołu Orląt ta trzynastka okazała się pechowa, bo decydujący gola dla gospodarzy padł w ostatniej minucie meczu. Jego strzelcem był wprowadzony na boisko z ławki rezerwowych Artur Lipski.

– Mamy duże problemy, ale i małe radości – śmieje się Krzysztof Rysak, trener Roztocza odnosząc się do sobotniej wygranej. – Zdobyliśmy bezcenne trzy punkty i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Trzeba przyznać, że nie byliśmy w tym meczu lepsi od Orląt. Ale dopisało nam szczęście, bo wyprowadziliśmy kontrę, po której zadaliśmy decydujący cios rywalowi – dodaje.

Roztocze nie poprawiło co prawda swego miejsca w tabeli, ale zrównało się punktami z Lublinianką. W najbliższej kolejce zespół ze Szczebrzeszyna znów zagra na własnym boisku. Tym razem z Olendrem Sól. – To będą derby i mamy nadzieję, że zakończą się korzystnie dla nas – kończy Rysak.

Orlęta przegrały piąty mecz w sezonie. Tym samym zespół trenera Andrzeja Suchodolskiego nie postarał się o urodzinowy prezent w postaci wygranej dla kończącego w sobotę 22 lata Sebastiana Matuszewskiego.

Źródło: Dziennik Wschodni


Relacja ze spotkania Roztocze - Orlęta portalu orleta.lukow.pl (kliknij)

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał