Niedziela, 10 czerwca 2012 20:02; autor: Dev
Pierwsza porażka ale cieszymy się awansem

Porażką naszych 0:1 zakończył się mecz Orląt z Lublinianką Lublin. Goście zrewanżowali nam się za jesienną przegraną i jako pierwsi w tym sezonie pokonali Orlęta. Na dodatek w Łukowie. Bramka padła w samej końcówce meczu, ale wcześniej nie było widać różnicy między oboma zespołami. W pierwszej połowie przeważali gospodarze i stworzyli 3 bardzo dobre sytuacje, Lublinianka także raz poważnie zagroziła naszej bramce gdy trzykrotnie strzelała w stronę Lisiewicza. W drugiej połowie Sylwester Buga trafił w poprzeczkę. Po meczu nie było jednak smutku w naszych szeregach, gdyż cel w postaci awansu został zrealizowany. Pojawiły się szampany i radość z III ligi. Za to przed meczem burmistrz Łukowa Dariusz Szustek w imieniu miasta i Orląt Łuków złożył gratulacje za awans i wręczył puchar przedstawicielom Lublinianki.

IV liga lubelska, 10 czerwca 2012, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków – Lublinianka-Wieniawa Lublin 0:1 (0:0)
Krupski 82

Orlęta: Lisiewicz – Szlaski, Padysz, Bulak (81 Wysokiński), Denis – Kierych, Matuszewski (76 Przezdziak), Buga, Kiryło (62 Gaj) – Botwina, Kachniarz (57 Soćko)

Lublinianka: Zdunek – Ręba, Paździor, Krupski, Mazurek (66 Kowalski) – Sebastianiuk, Kucharski (46 Jeż) – Stępień, Ozimek (25 Gołociński), Majewski (70 Gąsior) – Gromba

Żółte kartki: Matuszewski, Botwina, Buga (Orlęta) – Sebastianiuk (Lublinianka)

Sędzia: Krzysztof Rękas (Chełm)