Poniedziałek, 17 września 2012 22:19; autor: liveee
Zła passa juniorów starszych trwa

Od dzisiaj na łamach portalu orleta.lukow.pl postaramy się ponownie szerzej informować o występach juniorów Orląt Łuków. Na początek podsumowanie sobotniej kolejki I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych i II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Całość w rozwinięciu newsa.

Juniorzy starsi przegrali aż 7:0 na wyjeździe w Białej Podlaskiej. Był to słaby mecz w wykonaniu podopiecznych Piotra Madeja. Drużyna Orląt była tłem dla juniorów TOPu. Najbardziej niepokoi to, że nasza najstarsza grupa młodzieżowa nie zdobyła jeszcze żadnych punktów i plasuje się na ostatnim miejscu w lidze. Miejmy nadzieję, że to się zmieni w najbliższą sobote, gdy do Łukowa przyjedzie słabo spisująca się drużyna Łady Biłgoraj. Może wkońcu po sobotnim spotkaniu będziemy mogli dopisać naszym juniorom starszym pierwsze punkty w tym sezonie.

I WLJS, 15 września 2012, 11:00 - Biała Podlaska
TOP-54 Biała Podlaska - Orlęta Łuków 7:0

Zupełnie co innego możemy powiedzieć o juniorach młodszych trenowanych przez Pawła Grulę. Nasi zainkasowali kolejne 3 punkty w wygranym meczu ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu lecz nie potrafiliśmy wykorzystać nadarzających się okazji. Druga połowa to grad bramek dla przyjezdnych. Wynik otworzył Mateusz Ebert po pięknym prostopadłym podaniu od Radosława Michalaka, i spokojnie umieścił piłkę w siatce. Na kolejną bramkę nie musieliśmy długo czekać, już po kilku minutach cieszyliśmy sie ponownie, gdy rzut karny na gola zamienił Kamil Gromada. Kolejne bramki były dziełem ponownie Kamila Gromady i Mateusza Eberta. Na pochwały zasługuje również nasz prawy obrońca Konrad Zdanikowski który ustalił wynik spotkania.

II WLJM, 15 września 2012, 11:00 - Rejowiec Fabryczny
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orlęta Łuków 0:5
Gromada (dwie), Ebert (dwie), Zdanikowski

Orlęta: Sićko - Zdanikowski, Grzechnik, Mikołajewski (Olender) - Machniak, Michalak, Gałach, Kozłowski, Skwarek - Ebert, Gromada