Pełna treść newsa
Niedziela, 1 maja 2011 22:18; autor: Dev
Pozbawieni złudzeń

Włodawianka pokonała na wyjeździe Orlęta Łuków 1:0 i pozbawiła je jakichkolwiek marzeń o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. Podopieczni Roberta Różańskiego tracą już dziewięć punktów do drugiej w tabeli Stali Kraśnik i nie mają praktycznie żadnych szans na promocję.

Jedyną bramkę sobotniego meczu zdobył w 30 min Marcin Chaciówka. Pomocnik Włodawianki wykończył składną kontrę całego zespołu i mocnym strzałem z 17 m przy krótkim słupku nie dał Włodzimierzowi Lisiewiczowi najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

Gospodarze nie stworzyli sobie ani jednej stuprocentowej sytuacji. W ich poczynaniach nie było widać determinacji i woli walki, więc zasłużenie przegrali.

– Przyjechaliśmy do Łukowa po remis, a że udało się wygrać, to wypada się tylko cieszyć – mówi Marek Drob, szkoleniowiec Włodawianki. 

– Nie zamurowaliśmy się całkiem na własnej połowie, ale próbowaliśmy wypracowywać sobie sytuacje do strzelenia goli. Oczywiście, nie nastawiliśmy się także na prowadzenie gry, bo wiedzieliśmy, że gospodarze są lepsi piłkarsko. Postawiliśmy na kontry i opłaciło się, bo po jednej z nich Marcin Chaciówka zdołał zdobyć zwycięską bramkę – dodaje trener.

Za tydzień Włodawianka zagra u siebie z innym zespołem z czołówki, Orlętami Radzyń Podlaski. Podopieczni Marka Droba także w tym spotkaniu nie będą faworytem, ale zrobią z pewnością wszystko, aby sprawić niespodziankę. W niedzielę Lewart Lubartów pokazał, że nie taki lider straszny, jak go malują.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał