Pełna treść newsa
Poniedziałek, 17 czerwca 2013 16:44; autor: Dev
Pracowity weekend naszych zawodników

Niesamowicie pracowity weekend mieli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego. Najpierw  tj. 13 czerwca br. rywalizację rozpoczęły nasze kadetki Aleksandra Goławska i Joanna Kleszcz, które startowały w I Ogólnopolskim Turnieju Eliminacyjnym do OOM w boksie w Grudziądzu. Niestety w pierwszym turnieju nie udało im się wywalczyć awansu. Aleksandra Goławska( kat. 60 kg) w eliminacjach uległa zawodniczce ze Szczecina, a Joanna Kleszcz (kat.75 kg) przegrała w ćwierćfinale z pięściarką z Sokółki (wicemistrzynią OOM z 2012 roku).

Dziewczyny mają jeszcze szanse na kwalifikację, gdyż z pierwszego turnieju eliminacyjnego do OOM awansowały tylko po dwie zawodniczki w kategorii wagowej, a dwie następne zostaną zakwalifikowane na drugim turnieju, który za dwa tygodnie odbędzie się w Gliwicach). 

Natomiast wspaniała wiadomość dotarła do nas z Leszna , gdzie w tym samym czasie (dniach 14-15 czerwca br.) odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów Kickboxing w formule light contact. W mistrzostwach  złoty medal w kategorii do 69 kg zdobył  Maciej Królik (na zdjęciu). Bardzo dobrze spisał się również Jakub Imanow, który w kategorii do 74 kg zdobył medal brązowy. Trener Zenon Pawlikowski szczególne słowa podziękowania kieruje do rodziców obu zawodników - Namiga Imanow i Marka Królika, którzy pod nieobecność trenera  podjęli się trudu organizacji i przeprowadzenia wyjazdu. Łukowscy zawodnicy zdobyli na tych zawodach aż 23 pkt w systemie rywalizacji sportowej dzieci i młodzieży, które zapewne jak w ubiegłym roku zostaną przypisane do ŁKS Orlęta Łuków i zasilą konto sekcji bokserskiej.

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał