Pełna treść newsa
Czwartek, 24 kwietnia 2014 16:02; autor: Dev
Media po wygranej z Radzyniem

Po wczorajszej wygranej Orląt Łuków z Orlętami Radzyń piszą dzisiaj wszystkie lokalne media. Nagle wszyscy sobie przypomnieli o żółto-czerwonych. Poniżej przegląd mediów.

Lukow24.pl: Orlęta Łuków w półfinale Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej pokonały trzecioligowca z Radzynia Podlaskiego 3:2. Przeciwnikiem łukowian w finale będą piłkarze bialskiego Podlasia. Orlęta Łuków po zaciętym meczu, pokonały lokalnego rywala z Radzynia 3-2. W pierwszej połowie większą skutecznością popisali się łukowianie, którzy do przerwy prowadzili 2-1. Pierwsza bramka padła w 15 minucie spotkania. Do tego momentu walka toczyła się w środku pola. Zamieszanie w polu bramkowym Cioka wykorzystał Wałachowski. Gol zdecydowanie ożywił obie drużyny. W 26 minucie skutecznie skontrowali łukowianie. Gaj podał Kozłowskiemu, który bez trudu pokonał bramkarza przyjezdnych. Radzynianie starali się bardzo szybko odrobić straty.

Całość tutaj: http://lukow24.pl/informacje/sportowe/27637/orleta_lukow_wygrywaja_derby!/

Podlasie24.pl: 
Sporą niespodziankę sprawili piłkarze czwartoligowych Orląt Łuków, którzy w półfinale Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej pokonali trzecioligowca z Radzynia Podlaskiego. Zarówno łukowianie jak i radzynianie  postawili na młodych zawodników-  składy obu ekip dość znacznie różniły się od tych, które zwykle zaczynają spotkania ligowe.  W pierwszych minutach meczu dominowali radzynianie, ale to  ekipa z Łukowa zdołała jako pierwsza zdobyć bramkę. W 15’ spotkania bramkarza ekipy z Radzynia pokonał Wałachowski. W 26’ na 2:0 podwyższył Kozłowski. W 40’ kontaktowego gola dla radzynian zdobył Zmorzyński. Do przerwy łukowianie prowadzili 2:1.  

Całość tutaj: http://podlasie24.pl/wiadomosci/lukow/lukowianie-w-finale-pucharu-polski-na-szczeblu-bozpn-/zdjecia/-1252a.html

Orleta-Spomlek.pl: 

Paweł Grula (trener Orląt Łuków): - Po tym niedawnym pucharowym meczu z Gręzovią Gręzówka wszyscy na nas naskakiwali. Mówiono, że to jest skandal i podobne historie. Dlatego właśnie dzisiaj chcieliśmy udowodnić kibicom, że jednak potrafimy grać w piłkę i to się nam udało. Chcieliśmy pokazać wszystkim, że ta ekipa ma jakąś wartość. Myślę, że zwycięstwo jest zasłużone, bo jednak byliśmy stroną dominującą. Zarówno w pierwszej, jak też drugiej połowie mieliśmy swoje sytuacje, chociaż miał je też przeciwnik. Ta wygrana na pewno cieszy i mam nadzieję, że teraz pomoże nam to w lidze. O co walczymy w tym sezonie? Tak jak zawsze, o najwyższe cele.

Rafał Borysiuk (Orlęta Radzyń Podlaski): - Oczywiście, że nikt u nas nie myślał o żadnym odpuszczaniu Pucharu. Przyjechaliśmy tu może nie w najmocniejszym składzie, jednak z pewnością w silnym. Okazję do zaprezentowania się otrzymało kilku wyróżniających się juniorów.

Całość tutaj: http://www.orleta-spomlek.pl/seniorzy/aktualnosci/419-trenerski-dwuglos-po-derbach.html

Orleta-Spomlek.pl: Takiego obrotu wydarzeń zapewne mało kto się spodziewał. Orlęta wystąpiły dziś w Łukowie w półfinale Pucharu Polski na szczeblu BOZPN w stosunkowo silnym składzie i były zdecydowanym faworytem rywalizacji z czwartoligowcem. Niestety na murawie okazało się, że różnica jednej klasy rozgrywkowej nie miała aż takiego znaczenia. Gospodarze zagrali naprawdę ambitnie i wywalczyli triumf 3:2, a "biało-zielonym" pozostała gorycz porażki. Szkoda? Niewątpliwie tak, chociaż samo spotkanie z pewnością nie rozczarowało. Zawody stały na niezłym poziomie, były toczone w szybkim tempie i mogły podobać się kibicom.

Całość tutaj: http://www.orleta-spomlek.pl/seniorzy/aktualnosci/418-zmiana-planow-minirelacja-live-z-lukowa-na-lamach-naszgeo-portalu.html

 

 

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał