Poniedziałek, 12 listopada 2012 10:57; autor: QBA
Relacja z meczu trampkarzy starszych

10 listopada trampkarze starsi rozgrywali swój mecz w Krasnymstawie z tamtejszą Jedynką. Boisko na którym mierzyły się owe drużyny było nierówne i o kilka metrów za małe. Mimo to Orlęta od początku ruszyły do ataku. W 3 minucie strzałem z dystansu popisał sie Dominik Adamiak i piłka wpadła do bramki. Kilkanaście minut później dośrodkowanie Patryka Wiśniewskego na gola zamienia Artur Tomusiak. Trzecia bramka pada po uderzeniu Patryka Wiśniewskiego. Do przerwy 3:0 dla drużyny z Łukowa. Po przerwie Jedynka zaczyna groźnie kontratakować, jednak bardzo dobrze bronił bramkarz Orląt. Po zagraniu przez Pawła Sadło piłki na wolne pole, sam na sam z bramkarzem wykorzystuje Cezary Redzik. Ostatnią bramkę w meczu zdobywa Jakub Pucyk, który wykorzystuje prostopadłe zagranie Konrada Kota. W międzyczasie Jedynka nadal groźnie atakuje. Kilka minut po 5 bramce, gospodarze mają rzut karny, jednak Maciek Sawczuk obronił go. Mecz w którym dominowały Orlęta, kończy się wynikiem 5:0. Przed ostatnim spotkaniem z tydzień w Lublinie, Orlęta zajmują 5 miejsce z dużymi szansami na 4 miejsce w ligowej tabeli.

WLTS, 10 listopada 2012, 14:00 - Krasnystaw
Jedynka Krasnystaw - Orlęta Łuków 0:5
Adamiak,Tomusiak,Wiśniewski,Redzik,Pucyk

Orlęta: Sawczuk - Tokarski, Kondratowicz (Sadło), Wierzchowski, Czernic - Piszcz (Pucyk), Dębiak, Knap (Izdebski), Adamiak, Wiśniewski (Redzik) - Tomusiak (Kot)