Pełna treść newsa
Czwartek, 13 czerwca 2013 09:24; autor: QBA
Relacje z ostatnich meczów trampkarzy starszych

8 czerwca ostatni mecz u siebie rozegrali trampkarze starsi. Przeciwnikiem była drużyna BKS-u Lublin. Od samego początku dominowały Orlęta. Już w drugiej minucie świetną okazje bramkową zmarnował Dominik Adamiak. W następnych 15 minutach drużyna z Lublina nie istniała na boisku, jednak Łukowianie nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji bramkowych. Kilka"setek" zmarnował Kuba Wierzchowski. Około 30 min zawodnicy z Lublina strzelili bramkę. Błąd popełnił bramkarz Orląt, a z "prezentu" skorzystał zawodnik z Lublina, który nie miał problemów ze skierowaniem piłki do bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie Orląta znowu ruszyły do ataku. Sytuacji "sam na sam" z bramkarzem nie wykorzystał Kuba Wierzchowski. Chwilę poźniej kolejną sytuację jeden na jeden z bramkarzem miał Paweł Sadło, jednak piłka po odbiciu od dwóch słupków nie wpadła do bramki. Kolejne sytuację marnowali Paweł Sadło, Kuba Jóźwik, Artur Tomusiak. Pod koniec meczu BKS strzelił 2 bramkę. Napastnik z Lublina w sytuacji "1 na 1" z bramkarzem, minał go i skierował piłkę do pustej bramki. Pod koniec meczu zrobiło się nerwowo. Za dyskusję z sędzią wyleciałz boiska Kuba Dębiak, a chwilę później czerwoną kartką został ukarany Bartek Tomczuk. Po chwili pani sędzia zakończyła to spotkanie. Oceniając na spokojnie ten mecz, Orlęta nie zasłużyły na porażke, a nawet powinny go wygrać kilkoma bramkami. Niestety zawiodła skuteczność. Zawodnikom z Łukowa nie można było odmówić ambicji i chęci zwycięstwa, jednak to BKS zachował zimną krew i skutecznie wypunktował gospodarzy. Za tydzień ostatnie spotkanie sezonu z Widokiem Lublin.

WLTS, 8 czerwca 2013, 11:00 - Łuków 
Orlęta Łuków - BKS Lublin 0:2(0:1)

Orlęta: Sawczuk (Świderski) - Czernic, Sadło, Kondratowicz, Tokarski (Wielgosz) - Piszcz, Dębiak, Knap (Józwik), Tomczuk, Wierzchowski (Pucyk) - Adamiak (Tomusiak)

1 czerwca kolejny mecz w lidze rozgrywali trampkarze starsi. Tym razem przeciwnikiem był zespół Top 54 Biała Podlaska. Mecz rozegrano na boisku w Białej Podlaskiej .Od początku meczu zdecydowanie atakowali zawodnicy Topu. Orlęta ograniczyły się do kontratakowania. Około 15 minuty meczu Orlęta wyszły na prowadzenie. Pięknym strzałem popisał się Jakub Wierzchowski. Kilkadziesiąt sekund później gospodarze wyrównali. Kilka minut pózniej po błędzie obrońców Orląt, zawodnik Topu wykorzystał sytuacje sam na sam. Do przerwy zespół z Białej prowadził 2:1. Po przerwie Top strzelił jeszcze 3 bramki, wszystkie padły po błędach w formacji obronnej. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla gospodarzy. 

WLTS, 1 czerwca 2013, 15:00 - Biała Podlaska
TOP54 Biała Podlaska - Orlęta Łuków 5:1 (2:1)
Wierzchowski

Orlęta: Sawczuk (Świderski) - Czernic, Sadło, Kondratowicz, Piszcz - Pucyk, Dębiak, Tomczuk, Adamiak, Wierzchowski (Wielgosz) - Jóźwik (Knap)

29 maja trampkarze starsi rozgrywali zaległą 14 kolejkę. Przeciwnikiem zespołu Orląt był Motor Lublin. Spotkanie zostało rozegrane w Lublinie. Od początku meczu Orlęta prowadziły grę, a zespół z Lublina ograniczył się od obrony i kontrataków. Jeden z takich kontrataków zakończył się bramką dla gospodarzy. Dopiero po stracie bramki, goście zaczęli tworzyć sytuację podbramkowe. Około 15 min po stracie bramki przyszło wyrównanie. Podanie Dominika Adamiaka wykorzystał Jakub Jóźwik, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem minął go i wpakował piłkę do pustej bramki. Chwilę później Jakub Jóźwik wyprowadził Orlęta na prowadzenie, zakończając strzałem do pustej bramki zespołową akcję. Do przerwy Łukowianie mieli jeszcze szanse podwyższyć wynik, lecz nie udało się pokonać golkipera gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Po przerwie Orlętom udało się strzelić trzecią bramkę.
Na indywidualny rajd zdecydował się Dominik Adamiak, którego w polu karnym powalił na ziemię obrońca Motoru. Sędzia wskazał na 11 metr, a sam poszkodowany pewnie wykorzystał rzut karny. Po strzeleniu trzeciej bramki, zespół z Łukowa zaczął panować na boisku, ale to niestety nie przekładało się na bramki. Kilka minut przed końcem gospodarze strzelili bramkę kontaktową, jednak nie udało im się wyrównać.

WLTS, 29 maja 2013, 15:00 - Lublin
Motor Lublin - Orlęta Łuków 2:3 (1:2)
Jóźwik (dwie), Adamiak (karny)

Orlęta: Sawczuk - Tokarski, Sadło, Kondratowicz, Piszcz - Pucyk (Świderski), Dębiak, Adamiak, Jóźwik (Tomczuk), Tomusiak, (Wielgosz) - Wierzchowski

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał