Pełna treść newsa
Niedziela, 28 sierpnia 2011 20:24; autor: Bartlomeo
Remisowa passa trwa. Orlęta - Lewart 0:0

To już trzeci remis w trzecim meczu. Orlęta zremisowały z Lewartem Lubartów 0:0. W dzisiejszym spotkaniu łukowscy piłkarze mieli wiele okazji, lecz znowu zawodziła skuteczność. Nie wykorzystaliśmy zatem doskonałej szansy na początku sezonu aby w trzech kolejnych domowych meczach zdobyć komplet punktów. Z pełnej puli mamy zaledwie trzy oczka i w njabliższych planach środowy mecz z Janowianką Janów Lubelski na wyjeździe. W meczu z Lewartem do gry w Orlętach powrócił Łukasz Kiryło.  Wkróce zdjęcia.

            Orlęta po raz trzeci z rzędu nie potrafiły zdobyć 3 punktów na swoim terenie. Miały przewagę, ale nie potrafiły jej wykorzystać. Lewart nie prezentował się imponująco w tym spotkaniu, lecz indolencja strzelecka nie pozwoliła na strzelenie goli.

            Nasi ruszyli z animuszem na przeciwnika i w 2 min Michał Purzycki będąc w znakomitej sytuacji, strzelił obok słupka. Za chwilę wykonywany rzut rożny i piłkarze Lewartu wybijają piłkę niemal z linii bramkowej. To zapowiadało grad goli... Orlęta dominują, Lewart się broni. Ostrzeliwujemy, najczęściej niecelnie bramkę przeciwnika, przeciwnicy odpowiadają 3  niegroźnymi akcjami. Okazje mieli Michał Botwina, Michał Purzycki, Sylwester Buga,  w końcu próbował Paweł Szlaski.

W niedzielę ponownie nic nie chciało wpaść do siatki

            W drugiej połowie gra się wyrównała, goście zaczęli poczynać sobie śmielej i kilka razy groźnie zaatakowali. Potem Orlęta znowu przycisnęły i czym bliżej końca meczu, tym śmielej poczynały sobie na polu karnym Lubartowa. W dobrej sytuacji Krzysztofowi Kierychowi odskakuje piłka. Sylwester Buga strzela dwukrotnie mocno, lecz najpierw broni bramkarz a potem trafia w boczną siatkę. Dwie świetne okazje marnuje Kamil Kopeć, który nie potrafił strzelić głową z bliska. Ostatnia sytuacja miała miejsce w ostatnich sekundach meczu.

Sylwester Buga w natarciu

Kibice z młyna wspierali znakomicie zespół, ale wszyscy zdegustowani opuszczali stadion. Obrona prezentuje się dobrze, lecz atak seryjnie marnuje okazje. Brakuje skuteczności, precyzji i zimnej krwi pod bramką przeciwnika.

Zdjęcia i relacja Wojtek Szczęścia.

 

IV liga lubelska, 28 sierpnia 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 0:0

Łuków: Osial – Szlaski, Bulak, Witkowski, Gryczka, Matuszewski (55 Przeździak), Kierych, Buga, Botwina (77 Marciniak), Kachniarz (55 Kiryło), Purzycki (62 Kopeć)

Lewart:
Wilkołek – Jezior (76 Woźniak), Mitura, Nogas, Pszczoła, Korzeniowski (74 Kucharzewski), Birski (25 Bielak), Gutek, Krzyżanowski (82 Kuzioła), Kaczmarski, Pożak

Żółte kartki: Matuszewki (Orlęta) – Jezior (Lewart)

Sędzia:

Galeria: Zdjęcia autorstwa Wojtka Szczęśniaka

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał