Pełna treść newsa
Czwartek, 21 czerwca 2012 11:27; autor: Dev
Rezygnacja Zbigniewa Biadunia

 Łuków, 19.06.2012r, 

 

Zarząd 
Łukowskiego Klubu Sportowego 
„Orlęta Łuków”

 

         Z dniem dzisiejszym tj.19.06.2012r. składam rezygnację z funkcji Prezesa oraz członka Zarządu ŁKS „Orlęta Łuków”. Rezygnacja podyktowana jest względami osobistymi. 

        Dziękuję za współpracę Burmistrzowi Miasta Łuków, Członkom Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Kibicom, Trenerom, Zawodnikom, Działaczom oraz Sponsorom Klubu.

 

z uszanowaniem
Zbigniew Biaduń

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał