Pełna treść newsa
Środa, 7 marca 2012 13:43; autor: Dev
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów

Portal LubelskaPiłka.net podał wyniki swojego plebiscytu. Internauci cały miesiąc mogli głosować na przedstawicieli lubelskich klubów. Nominacji nie zabrakło też dla Orląt Łuków. I tak najlepszy wynik osiągnął Robert Różański, który zajął trzecie miejsce w kategorii Trener Roku 2011 i zdobył 12% głosów.  W kategorii Piłkarz Roku 2011, Kamil Kopeć (ŁKS Łazy/Orlęta Łuków) zajął czwarte miejsce, a w kategorii Drużyna Roku 2011 - Orlęta Łuków były piąte. W rozwinieciu szczegółowe wyniki plebiscytu. Dziękujemy kibicom Orląt za głosy na naszych. 

Wyniki II Plebiscytu Lubelskiej Piłki:

Kategoria: „Piłkarz Roku 2011″
1. Konrad Nowak (Wisła Puławy) (28%, 4 054 głosów)
2. Stanisław Anioł (Huczwa Tyszowce) (26%, 3 859 głosów)
3. Jurij Michalczuk (Orlęta Radzyń Podlaski) (10%, 1 490 głosów)
4. Kamil Kopeć (ŁKS Łazy/Orlęta Łuków) (7%, 1 023 głosy)
5. Ihor Mihalevskyy (Motor Lublin) (4%, 579 głosów)
-. Daniel Szewc (Stal Kraśnik) (4%, 579 głosów)
7. Erwin Sobiech (Lublinianka-Wieniawa) (3%, 493 głosy)
8. Łukasz Gromba (Lublinianka-Wieniawa) (3%, 477 głosów)
9. Nildo (GKS Bogdanka) (3%, 394 głosów)
10. Łukasz Giza (Wisła Puławy) (2%, 313 głosów)
11. Norbert Raczkiewicz (Tomasovia) (2%, 297 głosów)
12. Veljko Nikitović (GKS Bogdanka) (2%, 293 głosy)
13. Piotr Gozdek (Igros Krasnobród) (1%, 207 głosów)
14. Mariusz Frączek (Hetman Gołąb) (1%, 173 głosy)
15. Mariusz Kycko (AMSPN Hetman Zamość) (1%, 133 głosy)
16. Marek Baranowski (Omega Stary Zamość) (1%, 84 głosy)
17. Krzysztof Stężała (Orlęta Radzyń Podlaski) (0%, 69 głosów)
18. Adam Wasiluk (Podlasie Biała Podlaska) (0%, 52 głosy)
19. Grzegorz Nestorowicz (Lutnia Piszczac) (0%, 49 głosów)
20. Rafał Szczawiński (Stal Kraśnik) (0%, 48 głosów)
Liczba głosów: 14 665

Kategoria: „Trener Roku 2011″
1. Ireneusz Zarczuk (Łada 1945 Biłgoraj) (27%, 2 176 głosów)
2. Zbigniew Grzesiak (Lublinianka-Wieniawa/Orlęta Radzyń Podlaski) (22%, 1 820 głosów)
3. Robert Różański (Orlęta Łuków) (12%, 966 głosów)
4. Modest Boguszewski (Motor Lublin) (7%, 554 głosów)
5. Anatolij Ławryszyn (Stal Kraśnik) (6%, 525 głosów)
6. Jacek Fiedeń (Górnik 1979 Łęczna) (5%, 419 głosów)
7. Marek Sadowski (Lublinianka-Wieniawa) (3%, 229 głosów)
8. Piotr Rzepka (GKS Bogdanka) (2%, 196 głosów)
9. Mariusz Sawa (Wisła Puławy) (2%, 162 głosów)
10. Rafał Borysiuk (Orlęta Radzyń Podlaski II) (2%, 156 głosów)
11. Jarosław Korzeń (Tomasovia) (2%, 150 głosów)
12. Jacek Paszkiewicz (Huczwa Tyszowce) (2%, 143 głosów)
13. Waldemar Wiater (Chełmianka Chełm) (2%, 135 głosów)
14. Grzegorz Białek (Lewart Lubartów) (1%, 121 głosów)
15. Robert Wieczerzak (AMSPN Hetman Zamość) (1%, 119 głosów)
16. Robert Makarewicz (Hetman Gołąb) (1%, 89 głosów)
17. Dariusz Herbin (Omega Stary Zamość) (1%, 57 głosów)
18. Władimir Gieworkian (Podlasie Biała Podlaska) (1%, 43 głosy)
19. Tomasz Wojciechowski (Avia Świdnik) (0%, 27 głosów)
20. Hubert Chmura (Aleksandria Aleksandrów (0%, 25 głosów)
21. Michał Kwiecień (Lutnia Piszczac) (0%, 15 głosów)
Liczba głosów: 8 130

Kategoria: „Talent Roku 2011″
1. Damian Podleśny (Lewart Lubartów) (19%, 1 475 głosów)
2. Michał Zuber (GKS Bogdanka) (18%, 1 358 głosów)
3. Piotr Zmorzyński (Orlęta Radzyń Podlaski) (17%, 1 281 głosów)
4. Arkadiusz Kwiatkowski (Grom Różaniec) (13%, 986 głosów)
5. Damian Szpak (Motor Lublin) (7%, 565 głosów)
6. Adrian Siatka (Chełmianka Chełm) (4%, 340 głosów)
7. Konrad Karwacki (Huczwa Tyszowce) (4%, 304 głosy)
8. Maciej Wójtowicz (Wisła Puławy) (4%, 283 głosy)
9. Iwan Jarema (Huczwa Tyszowce/Tomasovia) (3%, 233 głosy)
10. Michał Górniak (Motor Lublin) (3%, 198 glosów)
11. Tomasz Tymosiak (Orlęta Radzyń Podlaski) (3%, 197 głosów)
12. Bartłomiej Byś (Korona Łaszczów) (2%, 119 głosów)
13. Marek Pachulec (Granit Bychawa) (1%, 105 głosów)
14. Wojciech Hołoweńko (Podlasie Biała Podlaska) (1%, 91 głosów)
15. Arkadiusz Staszczak (Włodawianka) (1%, 43 głosy)
Liczba głosów: 7 566

Kategoria: „Drużyna Roku 2011″
1. BKS Roztocze Krasnobród (35%, 9 793 głosy)
2. BKS Lublin (29%, 8 237 głosów)
3. Lublinianka Wieniawa Lublin (15%, 4 270 głosów)
4. Orlęta Radzyń Podlaski (4%, 1 250 głosów)
5. Orlęta Łuków (4%, 991 głosów)
6. Stal Kraśnik (3%, 780 głosów)
7. Motor Lublin (2%, 651 głosów)
8. GKS Górnik 1979 Łęczna (1%, 421 głosów)
9. GKS Bogdanka Łęczna (1%, 293 głosy)
10. Wisła Puławy (1%, 236 głosów)
11. Tomasovia Tomaszów Lubelski (1%, 223 głosy)
12. UKS Widok Lublin (1%, 176 głosów)
13. Avia Świdnik (1%, 170 głosów)
14. AMSPN Hetman Zamość (1%, 151 głosów)
15. Chełmianka Chełm (1%, 148 głosów)
16. Lewart Lubartów (1%, 144 głosy)
17. Omega Stary Zamość (0%, 97 głosów)
18. Podlasie Biała Podlaska (0%, 47 głosów)
19. Niedźwiadek Chełm (0%, 28 głosów)
20. Piłkarskie Nadzieje Motoru Lublin (0%, 26 głosów)
Liczba głosów: 28 128

Źródło: LubelskaPilka.net

Przypominamy o głosowaniu w innym konkursie - na AMPLUS Łuków (kliknij na banner):


zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał