Pełna treść newsa
Środa, 9 maja 2012 16:04; autor: Dev
Różański: Najlepszy mecz w rundzie

Piłkarze Orląt wygrali w niedzielę bardzo ważny mecz na drodze do III ligi. Łukowianie pokonali na wyjeździe Omegę Stary Zamość 3:0. Nic dziwnego, że wracali do domów w bardzo radosnych nastrojach. – Zagraliśmy chyba najlepsze spotkanie w rundzie wiosennej – mówi Robert Różański, trener Orląt. 

Piłkarze Orląt radowali się w niedzielę trzykrotnieDzięki temu zwycięstwu i porażce Bogdanki II jego drużyna ma już sześć punktów przewagi nad łęcznianami i aż dwanaście nad Omegą.

– Graliśmy z dobrym zespołem, który jest dobrze zorganizowany, potrafi grać w piłkę i dobrze nią operuje. Ma w swoim składzie paru ogranych w wyższych ligach zawodników dlatego zwycięstwo jest dla nas bardzo cenne. Zagraliśmy konsekwentnie, mądrze, mieliśmy groźne kontry, nasze akcje były płynne i dzięki temu skończyło się na wyniku 3:0 – tłumaczy Różański.

Kibice na pewno nie mogli narzekać na poziom meczu, bo było na co popatrzeć. – Nawet przy stanie 0:2 wciąż był to wyrównany mecz – komentuje Paweł Lewandowski, drugi trener Omegi.

– Mieliśmy swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Orlęta nastawiły się na kontry i tak zdobyły wszystkie trzy bramki. Po tym ostatnim trafieniu gra już trochę siadła, bo z nas zeszło powietrze, a i łukowianie mieli już rezultat, który ich zadowalał – dodaje Lewandowski.

Źródło: Dziennik Wschodni, Zdjęcie Jacek Świerczyński

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał