Pełna treść newsa
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 08:53; autor: Dev
R.Różański: - Skupiliśmy się na defensywie

Kiedy w 91 minucie Łukasz Dziedzic pokonał z rzutu karnego Piotra Łuszczyka, na miejscowym stadionie zapanowała euforia. Wcześniej kibice musieli oglądać, jak ich pupile przez 90 minut nie potrafili sforsować zasieków obronnych Orląt Łuków.

Jedyną groźną sytuację goście mieli w 12 min, kiedy Paweł Grula trafił piłką w mur z rzutu wolnego pośredniego z 11 m. Później do głosu doszli miejscowi. Jednak atakom ekipy Jerzego Rota brakowało tempa, przez co ich akcje zatrzymywały się na 30 m przed bramką Łuszczyka.

W pierwszej połowie najbliżej gola był Rafał Szczawiński, ale z 11 m nie trafił w światło bramki.

O wiele bardziej gorąco pod bramką przyjezdnych zrobiło się w drugiej połowie. W 69 min rozgrywający bardzo dobre zawody Tomasz Prasnal wyłożył piłkę Danielowi Szewcowi. Pomocnik Stali mocno kropnął z kilkunastu metrów, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Łuszczyka.

W następnej akcji scenariusz powtórzył się, ale tym razem niefortunnym strzelcem okazał się Rafał Szczawiński. Do siatki trafił dopiero w 91 min wspomniany Dziedzic.

Po utracie bramki przyjezdni rzucili się do odrabiania strat. Zabrakło im jednak na to czasu – piłkarze Roberta Różańskiego zdołali wywalczyć jedynie rzut rożny, który nie przyniósł żadnego zagrożenia pod bramką Marcina Mańki

– Rywale byli nieco silniejsi i wygrali zasłużenie. Skupiliśmy się na defensywie i byliśmy bliscy dowiezienia korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka. Zabrakło nam szerszej ławki rezerwowych – powiedział opiekun gości.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał