Pełna treść newsa
Środa, 31 sierpnia 2011 23:19; autor: Dev
Różański: - To zwycięstwo nas podbuduje

W środę rozegrano 4 kolejkę spotkań w lubelskiej IV lidze. Duże powody do radości mieli wreszcie kibice Orląt Łuków, bo ich piłkarze przełamali się i rozgromili na wyjeździe Janowiankę Janów Lubelski 5:1– Czy odetchnąłem? Na pewno jakiś niepokój był, bo po trzech meczach mieliśmy tylko trzy punkty – przyznaje Robert Różański, trener Orląt. – Ale muszę zaznaczyć, że nasza gra nie wyglądała źle. Rozmowy po meczu z Lewartem pomogły i mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej – dodaje.

Przewaga gości zarysowała się już po pierwszej połowie, kiedy prowadzili 4:0. W drugiej odsłonie mogli się już skupić na pilnowaniu korzystnego wyniku, dlatego kibice zobaczyli tylko dwie bramki, w tym jedną honorową dla janowian.

– Cieszyłbym się nawet z wygranej 1:0, ale tak wysokie zwycięstwo jest cenniejsze i na pewno podbuduje drużynę przed ciężkim meczem z rezerwami Bogdanki. Mogę mieć jedynie pretensję o to, że w drugiej połowie chłopcy zamiast wykorzystać dogodne sytuacje chcieli wręcz wjechać z piłką do bramki rywala – mówi Różański. A piłkarze Janowianki ciągle nie mogą przełamać kompleksu własnego boiska. Przegrali na nim już trzeci mecz w tym sezonie.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał